Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flexi vagy sima pórázt? Yorkinak.

Flexi vagy sima pórázt? Yorkinak.

Figyelt kérdés
Szerintem a flexi jobb.
2010. aug. 26. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sima póráz jobb. De attól függ, hogy mennyire szeretnéd megtanítani pórázon menni a kutyát. Ha nem szeretnéd megtanítani a kutyusnak a pórázon való közelekedést, akkor Flexi póráz jó lesz, ha szeretnéd megtanítani, akkor meg normál póráz kell.
2010. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezed? Amúgy nem jobb. Legyen neki egy sima póraza, ahol meg lehet és szabad engedd póráz nélkül (futtató). Amikor meg csak sétáltok jöjjon csak a lábad mellett. Neked is jobb, mert így nem fordulhat elő, hogy például megesz valami hülyeséget a földről
2010. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De nagyon húz.És nem akarom hogy baja legyen.Még hámmal se.

Mondjuk általában úgy sétálunk,hogy az ölemben van. Olyan aranyos. :)

Mit ajánlotok,hogy neveljem meg? Rángatni nem szeretném.Csúnyán beszélni se akarok vele.

2010. aug. 26. 23:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Én ezt nem tudom elmagyarázni neked. És előre jelezted, hogy mit nem szeretnél tenni, úgyhogy én nem tudok neked ebben segíteni, max annyit, hogy iratkozz be egy kutyasuliba. Csak egy alkalommal kell menni egy héten. Általában 7 hetes tanfolyamok vannak. Ott megtanítanak téged mindenre, hogy kell tanítani a kutyát.
2010. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Voltam egyszer kutyasuliba,vagyis kétszer,mert kettőbe is voltam.Nagyon nem jött be.Össze is vesztem a kiképzőkkel.

De már kerestem egy szukát,akivel szexelni fog.Attól nyugodtabb lesz és nemfog húzni.

2010. aug. 26. 23:48
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát nem csodállom, hogy összevesztél velük, ha hangoztattad, hogy szerinted milyen aranyos, hogy ölben kell vigyed, mert nem lehet vele közlekedni...
2010. aug. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van 3 nagytestű és 1 kistestű kutyám ma megyek megvenni egy yorkit és neki szerintem flexit fogok venni. :) Össze vissza rohangálnak sokkal egyszerűbb lesz a flexi neki :) Amúgy eddig én még sosem használtam de szerintem xs rózsaszín summertimeot veszek :)
2010. aug. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
No comment.
2010. aug. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem miatta van olyan vélemény a Yorkikról,amilyen.A Yorki is kutya,és neki sem árt a nevelés,különben csak egy elkényeztetett öleb lesz.Nem is értem,hogy az ölben cipeléshez minek neki póráz.

Ja,és nekem is volt Yorkim!!!

2010. aug. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha szexelni fog, nem fog húzni? :D Na majd írj élménybeszámolót, hogy mennyire változott a pórázon közlekedése a kutyának (de őszíntén!). :D

Amúgy azért előre figyelmeztetlek, hogy a kutya azért nem tud pórázon menni, mert nem tanította rá senki, ezen a "szex" nem fog változtatni.

2010. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!