Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eddig szobatiszta kutyus,...

Eddig szobatiszta kutyus, ivartalanítás után mindenhova pisil?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem olyan rég vittem a kislány kutyusom ivartalanításra, most pedig pár nappal a műtét után mindenhová pisil a lakásban. Eddig szobatiszta volt és nem volt ilyen gondom. Van valami ötletetek, hogy mit kéne csinálnom?


A lakásban eddig is volt kint neki kutya pelus a biztonság kedvéért, mindig megtalálta, de most valahogy kerüli. Pedig helyhez szoktató sprayt is fújtam rá. Kicsit tanácstalan vagyok. 😅



2021. júl. 8. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem hiszem, hogy az ivartalanítástól van. Lehet, hogy felfázott, de mindenféleképpen vidd el dokihoz, lehet bármi szervi baja is.
2021. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Mennyi idős? Mikor volt az ivartalanítás?
2021. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ez a bosszúja!:)
2021. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos a kutyus, és hétfőn volt az ivartalanítás. Amúgy jelenleg tölcsér van rajta, nem tudom, hogy ez számít-e valamit a történet szempontjából, de azért leírom.
2021. júl. 8. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Pelenkás kutya nem szobatiszta.

Eddig is lehetett neki a lakásba üríteni, ez miért változna meg?

Valószínű stressz és a fájdalom közrejátszik, de ha szobatiszta kutyát szeretnél, ne fújkáld be a lakást, hogy oda ürítsen, neki ez természetellenes.

Ha bernáthegyid lenne azt is pelenkáztatnád közel egy évesen?

2021. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!