Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell egy kutyának megtaní...

Hogy kell egy kutyának megtanítani a "fogd és tartsd" vezényszót?

Figyelt kérdés
Valamit oda adok neki és tartsa a szájában amíg én azt szeretném.
2021. júl. 9. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Ezert kell kutyaiskolaba menni a kutyaval, hogy megtanitsak neked, hogyan tanitsd, neveld a kutyad.
2021. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy olyan kutyat kell szerezni, aki hajlamos a 'szajzarra' ... megfogja es nem is tudja elengedni :)
2021. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már pár dologra sikeresen megtanítottam egyedül, mindenféle iskola nélkül. Csak épp az említett kérdésre nem találom a megoldást a hogyanra.
2021. júl. 9. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Probaltad kajaval? :) Mert az enyem ha etetem, mar biztos nem adja oda :)))
2021. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apport tartás egy hosszú és összetett folyamat. Itt több oldalon keresztül senki nem fogja leírni ezt lépésről lépésre. Pláne nem fognak több módszert kifejteni.
2021. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Milyen több módszert?

Nem kértem többet, minthogy valaki aki tudja, legyen szíves leírni egy módszert amivel próbálkozhatok. Vagy akkora nagy dolgot kértem?

2021. júl. 9. 22:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem érted meg. Kb 3 oldalban lehetne összefoglalni egy-egy módszert az apport tartásra, márpedig én egy ilyen kis bunkónak nem fogok ennyit írni.


Úgyhogy tessék, íme a nagyon rövid verzió: ráformálod a kutyát klikkerrel, hogy fogja és tartsa meg. Vagy jól megalapozott utánzás tanulással építed fel. Vagy modellezéssel belerakod a szájába és felépíted, hogy egyre inkább ő fogja meg és tartsa. Szívesen.

2021. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na valami ilyesmire gondoltam, de nem a te stílusodban.

A kutyám volt kutyaiskolába, illetve az alap vezényszavakat magam tanítottam meg neki az internetről összevadászott és az iskolából kapott információk alapján. Csak a "fogd" ami hiányzik a repertoárból.


"kis bunkónak"


Kár volt ehez a kérdéshez hozzászólnod. Gratulálok.

2021. júl. 9. 23:41
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A kajajat ugy add oda,h ez a tied.

Ebbol tudja,h az mit jelent.


Igy ha nyujtasz egy plussallatot,mondd,h a tied. Mi az utcan seta kozben gyakoroltuk egy plussallattal!


Elotte otthon jutfalattal.


Az eresztet ugy tanultuk,h enyem. Arra elereszti. Enyem! Ereszd el!


Gondolkodj mindig. H lehet ravezetni!! A kutyaneveles tanitas szintiszta logika.


Mi se jartunk kutyaiskolaba,mert akaratam,h a kutyambol felelmi agresszios kutyat csinaljanak az orditozo idegbeteg oktatok.

2021. júl. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Vagy akkora nagy dolgot kértem?"


Te nem kéred, hanem követeled és vérig vagy sértve, ha nem teljesül a követelésed. Ennyit a stílusodról.

2021. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!