Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS!!!! Ma hoztam haza a...

SOS!!!! Ma hoztam haza a kiskutyámat de nagyon sír mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma hoztam haza a 12 hetes kiskutyámat. Egész nap jól elvolt, de most, hogy aludni szeretnék nagyon sír. Az ágyam mellé leraktam az ágyát, de nem fekszik bele, addig nyüszít és sír amíg fel nem veszem az ágyra magam mellé. Nem merek vele aludni mert nagyon-nagyon pici és félek, hogy álmomban ráfekszek.

1 órán keresztül nem foglalkoztam vele, nem vettem fel de megállás nélkül végig sírt.

Segítsetek😩



2021. júl. 10. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Vedd magadhoz,hiányzik az anyukája.
2021. júl. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hidd el, magamhoz venném de iszonyatosan félek hogy ráfekszem éjjel.
2021. júl. 10. 23:31
 3/16 anonim válasza:
89%

Normalis hogy sír az első egy két napban, próbáld lazábban kezelni mert csak árthatsz vele.

Pl. En elkovettem egy kutyammal, hogy tutujgattam mikor vihar volt és félt, ami miatt teljesen be volt stresszelve minden viharnal.

Ha akkor lazábban kezelem ő is jobban kezelte volna a viharokat

2021. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Jaj, szegényke. :( Az első pár éjszakát nálunk is átsírták. Elszeparált, biztonságos helyre tettük őket, nem vettük az ágyba.
2021. júl. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem lazábban kezelni, ezért is hagytam és nem tutujgattam 1 órán keresztül. A másik kiskutyám 7 hetesen került hozzám (ami elég korai, tudom, én sem értettem) ő elaludt az ágyában éjjel felsírt párszor, megsimiztem visszaaludt. De ő halál komolyan, szirénázik addig ameddig fel nem vettem. És nem unta meg 1 óra alatt sem.
2021. júl. 10. 23:38
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 Én is sarokba raktam, hátha biztonságban érzi magát, nem volt jó neki. Átraktam középre ott sem volt jó, mindenhova raktam már az ágyát nem csak a szobámba, az egész lakásba kb minden létező helyre😂😂
2021. júl. 10. 23:39
 7/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám odarakni a másik kutyusom mellé, de pár napja kapta meg a második oltását, és a tenyésztő javaslatára még nem tettem őket össze, nehogy ne adj Isten valamit felhozzon a lakásba a nagyobbik a sétáról, és összeszedjen valamit a pici.
2021. júl. 10. 23:42
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Rakd a dobozát magad mellé az ágyba, akkor a szélétől nem tudsz ráfeküdni. Paskolgasd, ahányszor felébredsz, a picit. Szívtelenség elszeparálni az elválasztott kutyababát. Ne tégy olyat, ezek csak erőszakos emberek ösztönvilágából jövő vélemények.
2021. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem szívtelenség. Tudod mi a szívtelenség? Annyira magadhoz szoktatni a kutyát, hogy szeparációs szorongása legyen.
2021. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
94%

A következetesség a legfontosabb, ha nem akarod mindig ölbe venni mikor fél akkor most se tedd.

Amúgy ne aggódj szívszorito ahogy sírnak tudom, de pár nap az egész utána hozzá szokik az új helyhez, két hét múlva pedig arra sem fog emlékezni, hogy volt másik otthona

2021. júl. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!