Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik fajkutyát tartod a...

Melyik fajkutyát tartod a legszebbnek?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 12. 09:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
70%
Border collie 😍 nemtudom engem az összes elvarázsol szeretem a nagy szőrű kutyákat és a Bordereknek nagyon értelmes szeme is van (nyilván mivel ők a legokosabbak). De általánosságban nekem az összes juhászkutya tetszik (főleg még ausztrál meg a skót)
2021. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%
Sharpei és Nápolyi masztiff. Imádom a rancos kutyákat, akiknek "lóg a fejük". :D Egyik kutyám sharpei-labrador keverék. Teljesen sharpei feje van. Nekem ő a világ legszebbje, és mások is mondják, hogy gyönyörű kutya.
2021. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%

Milyen az a fajkutya?


Nem kutyafajtát szerettél volna írni?

2021. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

A sajátomat. Kicsit csúnyácska, de a miénk. Menhelyről hoztuk el, sokadgenerációs keverék, szürke szőre és fehér "szakálla" van. De a tekintetében el lehet veszni. Számomra ő A Legszebb kutya.


Fajtiszta kutyák közöl a németjuhász és a labrador lenne a nyerő, de ők csak a dobogó alján állnak.

2021. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Csehszlovák farkaskutya. Gyönyörűek, egyszerűen odáigg meg vissza vagyok, ha látok egyet (bár nagyon ritkán futok össze ilyen fajtájú kutyával).


Holtversenyben pedig - ahogy az előző is írta - a saját kutyám. :)

Menhelyi kutyus, de tudom, hogy nincs még egy ugyanilyen az egész országban.

Nagyon egyedi, "jóvágású" kutya. MINDEN séta alkalmával megjegyzi 1-2 járókelő, mikor elmegyünk mellette, hogy "de szép kutya!!".

Szóval én rá vagyok a legbüszkébb. :)

2021. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
55%
Keveréket😍
2021. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
90%
Ausztrál juhász
2021. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

Bernipásztor és kooikerhondje.

Meg persze a sajátom (tibeti spániel) de szeretem a Cavalier King Charles spánieleket is.

2021. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Németjuhász.
2021. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%

Saluki.

Miért? Csak mert csodaszépek.

2021. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!