Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőrdíványra felmehet a kutya?...

Bőrdíványra felmehet a kutya? Akár huzatvedővel?

Figyelt kérdés

#Bőrdívány
2021. júl. 12. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem hogy mi a kérdés. Hacsak nincs levágva mind a 4 lába a kutyának akkor én úgy gondolom hogy az elvi lehetősége megvan felmenni a kanapéra, igen.


Nálam az a szabály hogy csak akkor mehetnek fel kanapéra, fotelbe, ágyra, ha én is ott vagyok, és akkor is kérnie kell, és akkor felveszem, vagy feljöhet. Nélkülem nem mehet fel semmi ilyen helyre, ne higyje hogy itt bármi az övé.

2021. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem teszi tőnkre a díványt?
2021. júl. 12. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oda mehet, ahova felengeded. Igen, előbb-utóbb a körmétől megsérül a huzat.
2021. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha téged nem zavar, hogy esetleg megkarcolhatja a bőrt a díványon (Már pedig ha nincs rajta huzatvédő, akkor ez előbb-utóbb, de inkább előbb, be fog következni).

2021. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dívány már van, benti kutya még csak tervben. Kérdés hogy hogyan védjük meg a bútort.
2021. júl. 12. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Meg lehet neki tanítani, hogy a kanapéra nem mehet fel...


Egy kutya nem fog belehalni, ha pár szabályt be kell tartania. A mieink sem mehetnek a kanapéra/fotelre, van cserébe memóriahabos fekhelyük, illetve az ágyra feljöhetnek.


Új kutyánál még az is benne van a pakliban, hogy megrágja, "kibelezi" a kanapét...

2021. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teríts le rá egy pokrócot. És ha megtanítod neki, hogy csak oda feküdhet nem lesz gond. A karma kikezdheti a műbőrt (tapasztalat).
2021. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!