Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gondolják azt az orvosok...

Miért gondolják azt az orvosok, hogy neked mindent tudni kell?

Figyelt kérdés

Megműtik a kutyádat, hazaviszed, és csak jönnek és jönnek a problémák, és nem segít senki... Kérdezel, hülyének néznek. Szerintük minden tök normális. Amikor már a halálodon vagy, mert a kutya állapota folyamatosan romlik, és te folyamatosan aggódsz, és már nem érdekel, hogy hülyének néznek, csak legyen végre jó a kutyának, akkor állnak elő gyógyszerrel, fájdalom csillapítóval, és egyéb praktikus megoldásokkal.


Közgazdász vagyok, felelős beosztással, de a kutyaorvosláshoz is értenem kellene?!


Elmesélitek, hogy ti hogy jártatok, vagy mit csinálnátok hasonló esetben?


Jó, és nem csak rémmeséket hallanék, mert azért nekünk sem minden rossz, de mára kissé kiborultam a fáradtságtól, és az aggódástól...:)


2010. aug. 27. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám hányt, többször vittem dokihoz, csinált székletvizsgálatot, meg mindent, rengeteg pénzembe került, és már csak royal kaját adtam neki enni, mert az orvos azt mondta, aztán meghalt :/
2010. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor én szerencsés is vagyok egyben, hiába túl aggódós vagyok.

Én képes voltam felhívni az orvosomat akkor is, amikor a kutyám egy békát megrágcsált, és dőlt a nyál a szájából, este fél 11 körül. Vagy, amikor észrevettem, hogy bolhás, azonnal ajánljon valami normásil, és hatásos szert (addigra már próbáltunk többet is). Mindig normálisan elmondja, válaszol a kérdésre. Volt olyan, amikor meghúzódott a kutyám lába (kb 2 órája sántikált), de én már riasztottam, hogy jöjjön. Ráadásul nem egy városban lakunk. kijött, és mondta, hogy hamar elmúlik, de, ha gondolom ad neki egy fájdalomcsillapító szurit, ami 500 ft. Beadattam. Aztán közölte, hogy túl aggódós vagyok, és még nem találkozott ilyen emberrel, aki ennyire szereti, és aggódik a kutyáért. Néha, már én is szégyellem magam, amikor hívom, dehát inkább, mint, hogy valami bajuk legyen.

Mivel műtötték a kutyusodat?

2010. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én addig kerestem, amíg állatszerető orvost találtam. Jó drága, de megéri, a rendelőben nem néznek hülyén, ha kérdezek.

Az állatorvos karácsonykor is rendelkezésre állt!!!!!!!!!

Egy szülészorvos meg elérhetetlen ünnepek alatt!


Vicc:

Mi a különbség az állatorvos és az emberorvos között?

Az állatorvos szereti a betegeit.

2010. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen orvosfüggő. A mi állatorvosunk bármikor készségesen a rendelkezésünkre áll. Nem egyszer este 11kor hívtam fel, hogy baj van a kutyával, szerinte mit csináljak, menjek e stb. Ha nem vagy megelégedve, válts orvost!
2010. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó történetek, köszi viccet:) A baj, hogy én egy Bp-i klinikán vagyok, és eddig nem volt semmi gond, mentünk kötelező oltásra stb... Aztén jött egy sérv, vagy mi a fene, és műtötték. Aztán az éppen ügyeletes orvos engedett minket haza, aki sz.rt az egészre. NEm kell neki gyulladáscsökkentő, se fájdalom csillapító, se egyéb jótanács. Amikor hívom a központi számot, nem sokszor érem el a dokit, akiben megbízok.


Tudjátok hányadik próbálkozásom ez a kórház? Bazi drága, de eddig rendesek voltak, és sok ismerősöm ajánlotta...


De amikor ennyire hozzájuk vagy kötve. Ráadásul a beteg állatot vinni se lehet... NEm tudom betenni a kocsiba!!! Nem tud ülni, nem tud állni, konkrétan szerencsétlen csak nyüglődni tud.... Lehet rákérdezek én is arra, hogy kijönne e...


Tudjátok semmit nem ér se a pénz, se a határozottság, se a tudás, se semmi, ha egyszer ilyen aggódos valaki, és megrémíti a helyzet... A kutyámért simán hülyét csinálok én is magamból. Nem műtötték még egyik kutyámat se. SOHA! Kötelező oltás, ivartalanítás, aztán helló!

2010. aug. 27. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont az a problémám zhogy mindenkit alapból úgy kezelnek mintha hülye kezdő lenne. Meg sem kérdezik hogy netalán nem az... És olyanokat mondanak ami nekem már sértés hogy azt képzelik rólam, nem tudom... Szóval problémája mindenkinek van...
2010. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!