Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy XL Pitbullom akinek...

Van egy XL Pitbullom akinek nem tudom hogy tudnám azt a problémát ki küszöbölni,hogy séta közben van egy kirohanó ideg roncs csivava aki ugatja körbe és a kutya megbolondul és o is elkezd rohanni körbe körbe és hogy tudnám elérni azt hogy ilyenkor ő?

Figyelt kérdés

Ne körbe körbe rohanjon hanem megvédje magát? Illetve ha egy kutya hangosabb nála akkor ne befosson hanem reagáljon rá úgy ahogy kell.

Rendesen volt szocializálva és attól tartok hogy emiatt elveszítette ezeket a dolgokat?



2021. júl. 16. 07:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%

Budapesten megolte egy kutyam egy masik ember kutyaja. Tovabbment,en a kezemben tartottam a haldoklo kutyam,meghalt. A kihivott rendorok egy noteszba irtak vmit es les…rtak az egeszet.


Azota komolyabb harapasu es meretu kutyam van es batran engedem verekedni..


Semmilyen birsagot vagy buntit nem kapsz senkitol.

2021. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
58%
Addig, amíg nem jön egy még nagyobb kutya és ezt is meg nem öli... Ez elég ostoba hozzáállás.
2021. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgy is hülyeségeket beszél,semmi alapja sincs a sztorinak.

Pont nem volt BUDAPESTEN egy kamera,egy arra járó aki szemtanú lett volna csak megölték a kutyáját,ő ott drámaian a karjaiban a döglött kutyával pózolt ameddig a rendőrök "kinemszarjale" módban 'jegyzeteltek valamit'.


Ha megöli egyik kutya a másikat az komoly dolog.Nem rángatnak vállát rá.Nekem is sérült meg kutyám,egy mentett nagytestű keveréknél kattant el valami séta közben.És miért is ne pont az én kutyám lett volna az áldozat..

Bár ott a helyszínen nem halt meg,de az állatorvosnál 2 nappal később igen.Kis testű tacskó kutyám volt,az emlékeim szerint német juhász szerűség.Ha életben is maradt volna soha többet nem tudott volna a hátsó lábaira állni,gerincközéptől lefelé lebénult annyi törése volt.


A gazda több mint 300.000 forintot fizetett (igaz,hogy 6 hónap volt ameddig minden elrendeződött..),bár nem pótolta cseppet sem a kutyám halálát..

A másik kutya pedig el lett eltatva mert nem az első alkalom volt,hogy valaki kutyájára támadt rá.

2021. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!