Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Mit tudok tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltunk a kutyámmal, és odaszaladt hozzánk egy kos maliforma kölyök. Egész picike volt max 4 hónapos, de lehet kevesebb, szóval még picike baba volt. Póráz nélkül volt, de engem ez nem zavart, a kutyám szereti a többi kutyát.


Egy ilyen szakadt, elég büdös, ápolatlan férfival volt (de nem tűnt hajléktalannal, csak igénytelen hobó típusnak). Odajött a kiskutya, egyszer még el tudta hívni, de azt is ordibálva. Másodszor is visszajött hozzánk a kiskutya, akkor jött már a fickó ordítozva, szitkozódva. Ahogy közeledett felénk, a kiskutya bebújt a lábam közé, összehúzta magát. Én elkezdtem hátrálni, mert azért az én kutyàm az ilyen kétes alakokat megugatja, és nem akartam, hogy balhé legyen, esetleg bántsa a fickó az én kutyám, úgyhogy hátráltam kutyástól, es ahogy mentem a kiskutya folyamat bujt a lábam mögé, menedéket keresve. Odaért a fickó ordítva, kiskutya összehuzta magát, a faszi meg ott a sziget közepén elverte. :( nem kicsit… utána még ordítozott vele egy sort, aztán ráparancsolt, hogy menjen vele és a kiskutya elkullogott a fickóval. A szívem majd megszakadt.


Megmondom őszintén, nőként én nem mertem ott belepofázni. Mert kb a következőt én kaptam volna, vagy a kutyám. Mi csak álltunk és néztünk.


Mit lehetne tenni a jövőben ilyen szituban? Nem szeretném többször hagyni, hogy vadbarmok kiskutyákat bántalmazzanak a szemem előtt, és én ne tegyek semmit. Hibásnak érzem magam, és azóta is ezen jár az eszem :(



2021. júl. 18. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Semmit nem tudsz tenni.Nem vagy sem közteres sem rendőr.

Vedd fel a jelenetet távolabbról és jelentsd fel a névtelen elkövetőt.Majd megkeresik.


Aki teheti se avatkozzon ilyenbe bele.Megpofozod,megvered,hű de példát mutattál neki biztos nem fogja bántani többet a kutyát,na ja..

Ezen felül ekkorra már téged fognak feljelenteni,és te nagyobb bűntetésre számíthatsz testi sértésért (8 napon túli még nagyobb bűntetés..).


Az erőszak nem old meg semmit.

2021. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ki az isten mondta, hogy erőszakot akartam alkalmazni?
2021. júl. 18. 08:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Így 50 kg-s nőként… szerinted beleállok egy fasziba? Ahhh… de nagyon hasznos voltál…
2021. júl. 18. 08:10
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
"Megmondom őszintén, nőként én nem mertem ott belepofázni. Mert kb a következőt én kaptam volna, vagy a kutyám. Mi csak álltunk és néztünk."
2021. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
És amúgy sem kell mindent magadra venni.Úgyis mindjárt jön egy pár kommentelő aki hű de megverte volna a helyedben.
2021. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%

Itt azért megvan a hangod,de oda nem mertél volna szólni,hogy ne bántsa a kutyát.Álltál mint egy villanypózna.

Honnan tudod,hogy most nem egy 'fasziba' álltál bele? Interneten keresztül nem baj,lehet arcoskodni mert itt nem kapsz egyet érte?


Ha ott vagy és nem mersz szólni kihívást valakit vagy megörökíted távolabbról.

Ha meg ezekhez sincs bátorságod állj tovább és ne ide írj ki "MIT TEHETNÉK?" kérdéseket.

Életképes lehetnél.

2021. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Kihívsz*
2021. júl. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, en teljes mertekben megertelek. En is setaltattam a kolykomet a parkban, volt egy gyonyoru edes kis golden retriver, nagyon maximum masfel eves lehetett ranezesre, imadtam nezni ahogy jatszanak az enyemmel, egyszeruen elolvadtam. Egy kinai csalade volt, ahogy meglattak hogy az en kutyammal jatszik, elrangattak onnan a fulenel fogva, nyuszitett szegenykem, rohantam is oda, hogy ezt miert csinaljak, es uvoltoztem veluk. Szerencsetlen kutyusnak lattam a halat a szemeben. Nos igaz nagy gondok es hosszas folyamatok utan, vegre en vagyok a gazdaja mindket gyonyorusegnek, hisz mint kiderult, a csaladapa mar megolte az elozo kutyajukat:)
2021. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

"Mit tudok tenni ilyen helyzetben?"


Semmit! Nem vagy Terez-anya. Kozod sincs hozza ... max egy ilyen weboldalon megirhatod mint most, de valojaban ezt sem kellett volna mert nincs ebben semmi erdekes vagy kulonleges. Szerintem csak unatkoztal es azert tetted fel a kerdest.

2021. júl. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Aki teheti se avatkozzon ilyenbe bele."


Nem neked lett címezve az a rész.Mindenkinek Aki bele avatkozna egy ilyenbe.

Felfogtuk,hogy egy gyáva nyúl vagy,és csak itt tudsz utólag nyavalyogni.

2021. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!