Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kihányta a tápot...

A kutyám kihányta a tápot szinte megemésztetlenül, majd megette. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem történt még ilyen, és eledel váltás sem volt.
2021. júl. 19. 10:03
 1/8 anonim válasza:
82%
Néha előfordul ilyen. Túl gyorsan, mohón ette stb. A hányásukat pedig szinte mindig megeszik. Ha többször előfudul akkor kell elvinni állatorvoshoz
2021. júl. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom pontosan, de vagy pár éve már nem is etetem a kutyát száraz táppal, hasonló okok miatt, én azt olvastam egy idő után allergiásak lehetnek rá, most 11 éves akkor amikor kezdődött 8 körül volt, de szorulása is volt mellé, meg betegeskedett kicsit.A miénk ivartalnított kan keverék, csirekcsontot is kevesebbet kap sokkal azóta rendben van, persze néha hány így is de nem mindennapos és nem beteges.
2021. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Habzsoláskor csinálnak ilyet.

Vegyél habzsolásgátló tálat.

2021. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szuperek vagytok. Egyébként a kutyus 10 hetes, a korának megfelelő Royal Canin tápot kapja, azóta mégjobban figyelem de pihen egész nap, szorulása nem volt.
2021. júl. 19. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Epe / hasnyálmirígy nem bírja azt az ipari zsírt amit "lazacolajnak" hazudnak.

10 hetes kutyánál nyilván normális ha "egész nap pihen"...

2021. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha a 10 hetes kutya egesz nap pihen,akkor az nem normalis. Egyetertek az elozo valaszoloval. Nagyon beteg a kutyad a taptol. Adj neki rendes hust inkabb. Azt egyszerse fogja kihanyni.
2021. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Royal Canin nem jó táp!

Nagyon nem,olyan mintha egy drágább darlingot vagy chappyt vennél egy kicsit több ásványi anyaggal..

Ezért is hány,érdemes lenne egy jobb tápot nézni.Ebben az árkategóriában messze jobbakat veszel.Sőt olcsóbban is vannak jobbak,pl Brit.

2021. júl. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló. Nem egész nap pihen:) nagyon sokat játszik, futkározik, eleven kutyus, de ahogy te is ő is szokott pihenni.:) Azóta sem hányt. Kap alutasakos kaját is, az a kedvenc.
2021. júl. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!