Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák mennyire hasonlítanak...

A kutyák mennyire hasonlítanak a gyerekekre?

Figyelt kérdés

Van hasonlóság? Tud hisztizni egy kutya? És direkt nem szót fogadni? Élvezni, hogy rosszat tesz?

De, azért egy Kutyát 10.000x könnyebb nevelni, mint egy gyereket nem?


2010. aug. 27. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van kölyökkutyám, rokonoméknak van kisbabája. Elmondtam nekik a kutyával a napirendet, mit kell vele csinálni, mennyit kell vele foglalkozni, kelni hozzá stb. Erre azt mondták, hogy ugyanezt csinálják a babával is.

És igen, a kutya tud hisztizni, direkt rosszat tenni "csak azért is". De ez nevelés kérdése. Azért az embergyerek mégis más.

2010. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nagyon is.

nekem van egy yorkim hisztizni azt nagyon tud. ha nem akar valahova jönni lefekszi a földre én meg pórázzal végighúzom a földönxD dee mielőtt meggyanusítotok hogy betonon meg ilyeneket szoktam végighúzni, neem dehogyis sima járolap amin még csuszkálni is tud van is róla egy videó: D

és azt is élvezi néha ha rosszat tesz. (zsepiket tép szét,lopkod) amikor meg rajtakapom meg szégyenli magát olyan édees( L )

2010. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is :D Pl. az enyém ha anyukám megérkezik a boltból leül vele szembe, hogy neki mit hozott :D olyan aranyos :D

meg lopkod dolgokat. vagyis inkább csak zoknikat. beviszi a kanapé mögé és ott is hagyja, nem csinál vele semmit. csak élvezi, hogy ő azt ellopta

2010. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, egy jól nevelt (nem kölyök)kutya nem tép szép semmit, és nem fogja a zoniidat sem ellopni. Egyszer kell megnevelni, és utána már nem lesz vele gondod soha többé. Szerintem kutyát nevelni könnyebb, mert azt meg lehet "tanulni". Míg egy gyereknél.. sokkal változatosabb problémák jöhetnek elő, és ott nem segítenek a könyvek. Pszichológusok nagyrésze meg egy nagy kalap sz*r.
2010. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

teljesen egyetértek az előttem szólókkal. kicsinek mindent a szájukkal fedeznek fel a kutyusok, mint a babák amikor szintén mindent szájba vesznek. a mi labradorunk is állandóan belemászik szinte a szatyorba amikor megérkezünk a boltból, hogy gazdi mit hoztál nekem? mit hoztál?

folyton elcseni a zoknikat amikor teregetek, hogy kergetőzzünk. szoktam vele bújócskázni is :)

2010. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Akármennyire szeretjük a kutyát, ő állat és nem ember! Talán pont ez a jó benne. A kutya NEM tud gonosz lenni, hisztizni, féltékenykedni vagy direkt rosszt csinálni. Csupán rosszul értelmezitek a jelzéseiket. Ha kutya rosszalkodik akkor vagy azért teszi mert NEM tudja hogy rossz vagy azért mert nem vagy eléggé főnök. De olyankior ő azt nem élvezi, sőt kétségbe van esve hogy mi lesz vele ha nincs aki vezeti ezért rombol vagy rosszalkodik...

Másrészt tényleg hasonlítanak a gyerekekre. Nevelni kell őket, ránk szorulnak, stb...

2011. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!