Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tiszteletlen lenne nagybátyám...

Tiszteletlen lenne nagybátyám nevét adni a kutyámnak? Megharagudna érte? (Él a nagybácsi)

Figyelt kérdés

2021. júl. 20. 22:10
A kérdező szavazást indított:
Meg fog haragudni érte
Nem érdekli majd
40 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Honnét tudjuk, hogy ő megharagudna-e? Őt kérdezd.
2021. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
= Ha te lennél a helyében, haragudnál?
2021. júl. 20. 22:16
 3/21 anonim válasza:
78%
Mi a neve?
2021. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Én nem venném jó néven.
2021. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Hülye ötlet. Értelme nulla?
2021. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

= Ha te lennél a helyében, haragudnál?


Én nem, de ettől még a nagybátyád megharagudhat.

Egyszerűbb, ha őt kérdezed, ha ok neki, az jó, viszont, ha nem akkor megkíméled magadat és őt is a későbbiekben egy sor kellemetlenségtől, mivel gondolom akkor mégsem róla neveznéd el a kutyádat.

2021. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Képzeld el azt a helyzetet, hogy vasárnap grillezik a kertben a család (legyen a nagybátyád neve Béla), te meg kiabálod hogy "Béla ne ugass már", "nem kapsz kaját Béla", "Béla kuss már". Nagybátyád meg minden egyes alkalommal felnéz és kellemetlenül érzi magát. Haragudni lehet nem haragudnék, de elég gáz.
2021. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, te tudhatod csakis, hogy hogy venné ezt nagybátyád. De amúgy szerintem ne. Annyi név van még a világon, most minek legyen pont ugyanaz a nevük? XD
2021. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én hosszú keresztnevem nem lenne túl praktikus egy kutyának, de ha valaki mégis ezt a nevét adná neki, nem sértődnék meg, egészségére :D

Most eszembe jutott egy sztori. Nagyanyám mesélte, hogy volt régen egy Beni nevű kutyája. Az akkor még csak barátként funkcionáló későbbi párja sokat járt és azidőtájt született a szintén Beni nevű unokája. Kellemetlenül érezte magát emiatt nagyanyám, nem akarta megsérteni, ezért mikor ott volt a férfi "a kutya"-ként hivatkozott szegény Benire :D

2021. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem jó ötlet.
2021. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!