Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik jobb táp...

Bucika2011 kérdése:

Szerintetek melyik jobb táp egy csirke allergiás kutyának? Purizon Single meat vagy brit care?

Figyelt kérdés
Szeretnék váltani mert úgy néz ki,hogy csirke allergiás a kutyám és nem tudom melyik lenne jobb. A Brit caret ajánlották többen is már de nekem a hústartalma miatt a Purizon Single meat táp jobbnak tűnik és árban kb.ugyan annyi. 22kg-os keverék, átlagos mozgásigényű kutyám van.
2021. júl. 21. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Bizonyítottan a csirkére alergiás? Mert lehet, hogy a mostani tápja egy másik elemére alergiás. A legjobb a gabonamentes minél magasabb hustartalom marha vagy vadhúsból. Ha eddig nem volt meg, csináltass alergia tesztet, kérd ki a doki vélemenyét, hogy szerinte mi lenne a kutyának a legjobb táp.
2021. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a Purizon jobb.
2021. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%
Az én kutyámnál az N&D Dog Ocean Hypoallergénes táp (olasz márka) vált be a legjobban.
2021. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem bizonyított, de az orvos azt mondta próbáljuk meg első körben, hogy kizárólag gabona és csirke mentes tápot és csak olyan nasit kap ami szintén mentes. Ha nem lesz változás akkor természetesen allergia vizsgálatot fogunk csináltatni. Egy jó ismerősöm is aki nagyon otthon van az ilyen témában,szintén először ezt javasolta, hogy először kizárólag minden mentes tápot adjunk. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2021. júl. 22. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!