Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv:Minden kutyásnak! Mit...

Üdv:Minden kutyásnak! Mit tegyek 2-éves boxerrel? ha vendég jön rájuk ugrál és nem tudom a helyére parancsolni. Nem szeretném bántani, elégé érzékeny és figyelmes.

Figyelt kérdés

Szeretném ha többen írnának a kérdésenre,

Előre is köszönöm, a válaszokat!!



2021. júl. 22. 03:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%

1) minek jon vendeg,ha nem szereti a kutyat??

2) A vendegnek van mosogepe,majd hasznalja. De meg is hivhat titeket etterembe es akkor nincs ott a kutya.


3) A kutyahoz odamesz es megfogod es leemeled a vendegrol. Kozben mondod neki,h ne csinald. Ne ugorj fel.


4) Igazabol meg kene kerni a vendeget,h menjen ki es jojjon be ujra. Ha megknt ugrik a kutya,akkor megint az elobb ismertetett dolog.


Addig jojjon be ujra a vendeg,amig a kutya nem ugrik fel ra.

Lehet meg kozbeiktat i egy “Ul” /“Marad “parancsot,mielott kinyitod az ajtot a vendegnek.


Az ulve marad parancsot elozoleg gyakorold be otthon . Akar falattal radicserve ,akar simogatassal dicserve. Stb.


Hasonlo meretu kutyam van. Felnotten vettem es 1 het alatt tanitottam meg,h ne ugorjon fel az emberekre.


Van reszletes tanitokonyvem : hogy tanitsd aparancsokat stb. Irj nyugodtan privatot.


(Sorrendisegi szabalyokat ismered? Betartod? ——> Ezzel tudod jelezni a kutya nyelven egyedul,h te vagy a fonok es rad fog hallgatni automatikusan. Nem veressel!!

2021. júl. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Nevelni is kell ám azt a kutyát!
2021. júl. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
8%
Béla bácsi! Tessék leülni az asztalhoz, ne inzultálja a kutyát.
2021. júl. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
22%
Kösd meg addig!
2021. júl. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
A nevelés nem bántás. Nevelni kell azt a kutyát.
2021. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
1%
Keress másik kutyát.
2021. júl. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha vendég jön, akkor zárd el a kutyát, amíg nincs megnevelve.
2021. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha felugrik lökd le,és mond hogy nem.Ültesd le,maradjon nyugton.

Nem ő fogad vendéget,hanem te.

2021. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Ordíts rá a kutyára, ha nem fogad szót.
2021. júl. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Bírom a sok majom hozzászólót. Igenis meg kell nevelni a kutyát. Kutyás vagyok, de idegesít ha más kutyája rám ugrál. Van mosógépem, de basszus, akkor mossam minden nap a nadrágot? A kedves gazdi szóljon rá a kutyájára, ha nem teszi, megnevelem én. Pont nem érdekel mit gondol. Löktem el így más kutyáját mikor rám ugrott a sáros, latyakos lábával télen/ősszel. Nem poén ha menne az ember munkába, boltba vagy akárhova, és összeugrálja más kutyája. Azért a lófaxnak is van vége...
2021. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!