Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szombathelyen hol lehet venni...

Szombathelyen hol lehet venni fajtatiszta bézs színű mopszot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 23:40
 1/4 A kérdező kommentje:
és lehet az udvaron tartani vagy inkább bent??
2010. aug. 28. 00:19
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nem hiszem, hogy kifejezetten Szombathelyen lenne kennel, ezen a weboldalon nézd végig a Magyar kenneleket. Biztosra veszem, hogy találsz magadnak szimpatikusat.

Illetve: [link] vagy [link] is keresgélhetsz. itt a hirdetések között tudsz megadni különböző kritériumokat, pl. várost. Itt is lehet szerintem fajtatiszta kutyát venni, de ugye egy fajtatisztának mondott és/vagy annak látszó, illetve egy törzskönyves, chipes stb. kutya között van különbség.

A mopszok pedig inkább lakásba való kutyák. Vagy is, akiket én ismerek, mind ott tartják. De lehetnek kivételek. Remélem tudtam segíteni.

2010. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ!!
2010. aug. 28. 01:07
 4/4 anonim válasza:
Szia!Én tudnék ajánlani neked,igaz Szentgotthárdon,ha megfelelne én ott vettem 4éves már nagyon szép:)
2012. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!