Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány évig ismeri fel egy...

Hány évig ismeri fel egy kutya a volt gazdiját és hogy reagál rá?

Figyelt kérdés

Egy 9 éves goldim van, 3 éve van nálam. Az előttem lévő gazdija kiment külföldre, így került hozzám. Most hazajött és látni akarja. Fel fogja ismerni őt a kutya? 4 évig volt nála, őelőtte pedig menhelyen élt.

Lehetséges, hogy vissza akar majd menni hozzá? Ha felismeri, akkor fog vágyódni utána? A volt gazdi nem akarja visszavinni, csak meglátogatni, egy délutánt lesz velünk.

Előre is köszönöm!



2021. júl. 23. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne látogassa meg, csak összezavarja a kutyát, amúgy egész életében emlékszik a gazdára tehát megismerné.
2021. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges,hogy felismeri majd, de ez teljesen kutyafüggő. Illetve a reakciója is.
2021. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Úgy tudom,hogy egy kutya 4 évig emlékezik egy szagra(pl.:volt gazdája szagára vagy hasonlók)
2021. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Szegény kutya nem fogja érteni mi van, miért hagyja a rég nem látott gazdája ismét magára. Én nem tenném ki ennek. Ha valaha megválnék a kutyámtól, biztos nem látogatnám, akármennyire fájna, mert csak összezavarnám és elszomorítanám.
2021. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg felismeri. A kutyám 1 éves koráig ismerte a volt barátomat. Majd 6 évig nem találkoztak. Mikor egyszer összefutottunk, a kutya oda-vissza volt a boldogságtól. Vinnyogott, hempergett, bepisilt (!) örömében, hogy újra láthatta.

Pedig sose éltünk együtt, hetente párszor sétáltunk, meg játszott a kutyával anno.

Össze nem zavarodott, egy darabig kereste ott, ahol találkoztunk, aztán elengedte a dolgot.

2021. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
a mi kutyánk nem mérvadó! 8 éve van nálunk, mentett kutya. de nem ragaszkodik hozzánk jobban mint egy idegenhez. bárki elviheti, bárkinél ott lehet hagyni, nem hiányzunk neki. valószinűleg fel sem tűnne neki semmi. ennek vannak előnyei és hátrányai is, de ez van.
2021. júl. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Látom többen is írjátok, hogy nem jó ötlet a volt gazdi részéről a látogatás. Szerintem se jó ötlet, de a srác anyum főnökasszonyának a fia és anyu teljesen bezsongott, hogy ha nem engedem, hogy lássa a kutyát, akkor ő kerül kínos helyzetbe.
2021. júl. 23. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!