Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Külföldi kutyamenhelyeket...

Külföldi kutyamenhelyeket írna valaki?Vagy valamilyen adatbázist?Németország,Hollandia,Ausztria,Svájc,Anglia érdekel.

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 05:08
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Itthon nincs elég menhelyes kutya? A Magyarországról oda kivitt kutya jobb, mint ami nem látott még világot?
2021. júl. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt sem tudod miért kérdem.Képzeld szeretném átböngészni,ugyanis a lopott kutyákat sokszor oda viszik..Az enyémet is ellopták.Volt már aki kinnt találta meg a kutyáját.
2021. júl. 24. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Holnapra átbogarászom neked a németországiakat. Várj türelemmel.
2022. febr. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Átnéztem párat, de sehol nem írják, hogy azt az adott kutyát honnan lopták. Te hogyan tudtad meg a tiédet? Ugye nem csak kamuból írod ezeket?
2022. febr. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Facen olvastam egy néninek így lett meg a kutyája...Az enyém szôrén szálán tűnt el...Át akartam bogarászni pár külföldi menhely fotóit,hátha az enyém is köztük van.Manapság befogjákva kutyákat,nagyon a gazdáját sem keresik..Tudva lévő,nyílt titok,magyarországon rengeteg a megélhetési "állatvédő" akik külföldre adnak el menhelyeknek kutyákat,akiket aztán ott örökbe adnak..Még a keverék kutyákért is 100-200 eur adnak külföldi menhelyek.
2022. febr. 28. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!