Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő múlva érdemes...

Manócska1 kérdése:

Mennyi idő múlva érdemes másik kutyust hozni? többi lent

Figyelt kérdés
sajnos ma el kellett altatni 12 éves keverék kutyusunkat. van egy 5 éves yorkink,nem lesz depressziós a hiányától?

2021. júl. 24. 15:30
 1/10 anonim válasza:
88%
Valószínűleg furcsa lesz neki eleinte, nem feltétlen kell neki hirtelen egy társ, jobb ha egy kicsit kiheveri a kutya és a család többi tagja is a keverék kutyus halálát. De ha ennyire fontos, hogy jól legyen mindenki lelki világa, és az okozna örömet mindenkinek, ha lenne új kutyusotok, akkor nyilván persze, egy kis idő elteltével hozhattok egy újat.
2021. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát rögtön nem szeretnénk még újat. csak a kicsi miatt kérdeztem mert féltem. de akkor,majd idővel
2021. júl. 24. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

#2

Nincs rá szabály.

Majd meglátod a hangulatán, viselkedésén.

Sok függ attól, hogy milyen szoros kapcsolatban voltak.

2021. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Catelar ***** válasza:
16%
A yorkie eszre sem fogja venni,neki nem szamit hidd el. En a kutyamnak a kolyket masfel evesen adtam el,addig egyutt voltak az anyja meg csak nem is kereste miutan elvittek.
2021. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jól megvoltak,sok időt töltöttek együtt. de nem igazán keresi
2021. júl. 24. 16:20
 6/10 Catelar ***** válasza:
19%
Nektek kell tultenni magatokat, a yorkiet nem fogja erdekelni.
2021. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk januárban halt meg az öreg 14 éves kutya. A fiatal, 5 éves azóta komolyabb, és még gyakran néz hátra a kert felé szomorúan, ahol el lett temetve az öreg. Mintha várná hogy visszajöjjön.
2021. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm. utolsó,részvétem. a yorkink nem látta hová temettük az idősebbet. de még a macskák is szomorún nézegetnek..
2021. júl. 24. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm. Igazából ő is csak annyit látott, hogy este elaludt a kutya és fél óra múlva már nem élt (hétvége volt, 2 nap múlva jött volna az orvos altatni). És másnap reggel látta hogy elviszik hátra, azt nem látta hogy temetik, mert elzárt rész.
2021. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem.sajnálom..
2021. júl. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!