Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nyers etetés receptek...

Milyen nyers etetés receptek vannak?

Figyelt kérdés
most 41 kilós felnőtt rotinak szeretnék nyers etetést. ebbe milyen húsok, zöldségek stb szerepeljen és mennyi? jelenleg brit premiuim táppal etetem. de szeretnék nyersre áttérni, állítólag olcsóbbra jön ki, meg jobban szereti.... köszönöm. mielőtt valaki nagyon okos lenne, nem azt a választ várom hogy barf, tudom hogy létezik, csak nincs rá pénzem.
2021. júl. 25. 11:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Jó ember a nyers etetés az a barf.🤦🤦🤦
2021. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

BARF = Nyers etetés.

Prey = Szőröstül-bőröstül nyershús etetés

Főzni a kutyának = a nyers etetés főzött változata,csont nélkül.

Táp,konzerv = A jó minőségűek feldolgozva kb azok a menük amiket barf,vagy főzés során adnál oda.

2021. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
főzni a kutyának.
2021. júl. 25. 11:24
 4/22 A kérdező kommentje:

[link]


erre gondoltam hogy erre nincs pénzem

2021. júl. 25. 11:32
 5/22 A kérdező kommentje:
de választ ismét nem kaptam a kérdésemre csak leszólást!!
2021. júl. 25. 11:33
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem szólt le senki te ne bánts virág.

A BARF az még mindig a nyers etetés.Nyers húst adsz a kutyának,zöldséggel,ahogy fel is vázoltad.

Ha a Barf etetésre nincs pénzed akkor nincs pénzed a Nyers etetésre.

És igazából akkor a főzésre sem,mert kb az alapanyagok ugyan azok csak főzve nem nyersen.

2021. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Az általad belinkelt menü már egy "könnyített" BARF.Okos üzletemberek összeállítanak menüket, természetesen bio összetevőkből és van, aki megveszi.

A nyers etetésnél neked kell megvenned a különböző húst, zöldséget, stb és gondos számolással napi adagokat kihozni belőle.

A húsbeszerzés az, ami nem mindegy. Vannak, akik különböző csoportokban nyesedék húst vesznek, ami jóval olcsóbb a hentes áránál.

2021. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Talán innen többe megtudsz.

2021. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

Mennyit koltesz most kajara havonta? Egy 40 kilos kutya etetesere barffal szamolj nyugodtan 30-40 ezret, elso idokben a kiegeszitok (lazacolaj, zoldkagylo, meg van meg jo par, ami hasznosbkirszeruen) megvasarlasa miatt, majd kesobb a dragabb voros (marha, birka kecske, es szarvas leggyakrabban) husok miatt. Valtozatosan kell csinalni, nem ehet csak csirket, ami a legolcsobb, de kesobb hianybetegsegeket fog okozni.

Van fagyasztod, amibe belefer mondjuk 2 heti kaja? Ha nagyobb kiszerelesben veszed a hust, akkor azzal sokat tudsz sporolni, de kell hely a tarolasahoz.

Ezt nagyon at kell gondolni, van fb-on barfos csoport, lepj be es olvasd el minel tobb posztot, abbol tanultam en is sokat az elejen.

2021. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

Igazából jó minőségű táppal sem jössz ki jobban.

Egy 40kg-os kutya szerintem megeszik 20-24kg tápot egy hónapban.Az olcsóbbakból még többet is.

Árban szinte ugyan ott vagy egy 12kg-os táp 12.000ft minimum,ha 1000ft/kg-os áron veszed.Kapásból kell abból 2,az 24.000ft.


Egy ekkora kutyát sehogy nem költséghatékony normálisan etetni.

2021. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!