Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kan kutyát, hogy...

Felnőtt kan kutyát, hogy tudok szobatisztaságra szoktatni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ugyanúgy, mint egy kölyköt. Tréner, kutyasuli segíthet. Nézz utána, biztos sok videó van a témában
2021. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mi a problema, jelol? Ivartalanitas elso korben, sokat segithet. En orokbefogadtam egy felnott ivartalanitott kant, aki sosem elt lakasban, eleinte voltak pisi balesetek, mert nem figyeltem, es akkor meg nem volt kutyaajto, amiota van egyszer sem volt baleset, nagyon tanitani sem kellett. Egy felnott kutyanak egyaltalan nem termeszetes bent uriteni, ugyhogy csak figyeld a jelzeseit, es vidd ki gyakran. Ha kint pisil, dicserd meg nagyon, ha bent esetleg jelolne, akkor meg szidd le, hamar rajon, hogy kint szabad, bent nem.
2021. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Mióta van nálad? Figyelni kell a jelzéseit, neki sem az a természetes, hogy bent végzi a dolgát. Akkor nehezebb a helyzet, ha pelenkára volt szoktatva.
2021. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ivaros felnott kan kutyat vettem. Mivel betartottam a sorrendisegi szabalyokat es vittem napi 3x setalni,igy 1 het alatt szobatiszta lett.

Nem orditottam vele,nem balheztam ,ha odapisilt vagy odakakilt.

2021. júl. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szobatiszta, csak jelöl, ő előtte is laktak itt kutyák lehet azért.... rosszul kérdeztem
2021. júl. 26. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat akkor a lakas teljes takaritasaval, szagtalanitasaval kell kezdeni profi takaritogepekkel, mert amig erzi a masik kutya szagat, foleg ha az is neha odapisilt regebben, akkor nehez ugy, mert felul alarja jelolni a masikat, meg ivartalanitva is, hiszen ez rogzult viselkedes mar nala.
2021. júl. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!