Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy hét hetes yorki...

Van egy hét hetes yorki kisbabánk adtam neki főt csirkehúst és sárgarépát a picim két napig hányt a száraztápot nemigazán eszi pedigre junior mit adhatok neki enni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Két hetes kutya csak az anyjától kaphat ételt. El fog pusztulni!
2010. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

két hetes kutyának ezeket adtad?????jézusom:(

Hol van a kiskutya anyja? 4 hetes koráig kizárólag anyatejet kaphat.Amennyiben az anyja elpusztult, jo lenne egy másik szoptatós kutyamama, ha ez nem megoldható, mindenképpen konzultálni kell az orvossal, és valami tápszert venni neki.

száraztápot nem is tudja elrágni! És ha jót akarsz a Pedigreet felejtsd el!

Úgy látom, nem sokat tudsz a kutyákról, ami igen szomorú,de nem osztalak le, inkább kérdezz, és segítünk, mert gondolom,jó szándékú vagy csak tudatlan.

2010. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 hetest írt, nem 2 hetest...de mondjuk 7 hetesen is az anyja mellett a helye, bár a szaporító gondolom, nem mondta...:S amúgy azonnal dokihoz kéne vinni, ha két napig hányt, akkor lehet teljesen ki van száradva + ugye a hányás sem magától van, hanem betegség, nyilván nincs meg a szerencsétlennek az oltása sem
2010. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem 2, hanem 7 hetes!

Mikor hoztad el az anyukájától?

Féreghajtás, oltás?

Kedve milyen?

Hasmenés is van?

Pedigree nem valami jó, sőt, ROSSZ táp egy ilyen kiskutyának, tele van színezőanyaggal, érzékeny gyomrú kutyusok nem igazán tolerálják.

Próbáld a DogChow puppy bárányos tápját, ez az olcsóbb tápok közül a legjobb.

Először azért olyan száraztápot adjál neki, amilyet a "tenyésztő"-nél kapott, a hirtelen tápváltás sem jó, pláne, ha meg gazdiváltással is párosul.

Áztasd be, és ha megpuhult, egy kis sárgarépás babakajával ízesítsd neki, hátha úgy megeszi.

Inni mindenképpen kellene neki, ki ne száradjon.

Én azt mondom, orvos lássa.

2010. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nagyon fiatal még... 12 hetes kora előtt el se lehetett volna hozni... gondolom, az állatorvos tud neki felírni valami anyatej pótló tápszert.
2010. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hét hetes kutyát már nem szoptat az anyja.

A szocializációnál fontos a következő 3-4 hét.

2010. aug. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megkapta az első oltást és a féreghajtót azért adtam neki pedigre juniort mert a tenyésztő mondta hogy ezzel etette még tegnap este beszéltem az állatorvossal azt mondta nincs gáz csak sokat eszik és azért hány,köszönöm a segitséget de azok a barmok akik a hét hetet kettönek olvassák azok szerintem mennyenek orvoshoz
2010. aug. 29. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!