Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg lehet állat menhelyen...

Tényleg lehet állat menhelyen kutyát sétáltatni (teljesen kezdőnek)?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, lehet ilyet, de nem akarok nagyon beégni... Ti tudtok erről valamit?

Köszönöm előre is!:)



2021. júl. 25. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelentkezhetsz önkéntesnek és többek között kutyát sétáltatni is lehet.De nem mindenhol úgy van,hogy akkor viszed és azt amelyiket akarod.sokan akarnak ilyesmit csinálni,főleg gyerekekkel.

Fel van osztva,hogy ki mikor tud jönni.

2021. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Persze, lehet menni, örülnek mindig nagyon az önkénteseknek. Csak sétálj be és mond el, hogy szeretnél önkéntesként kutyát sétáltatni.

Nincs olyan, hogy kezdő haladó sétáltató :) Max először csak idősebb, kisebb termetű, barátságos kutyákat fognak adni és utána adnak fiatal, nagy méretűeket is, mert őket nehezebb kordában tartani. De ha erős kiállású vagy, akkor lehet hogy egyből adnak bármilyen kutyust.

2021. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon szoktak örülni a sétáltatóknak :)


Viszont érdemes előtte e-mailben, telefonon vagy messengeren egyeztetni, hogy mikor tudnál menni. Akkor nem jársz úgy, hogy pont akkor toppansz be, mikor nincs kint senki, mert ők is éppen sétáltatnak, orvoshoz visznek kutyát vagy szimplán hazamentek/még nem érkeztek meg.


Sok helyen a facebook oldalra is ki van írva, hogy várják a sétáltató önkéntesek jelentkezését. :) Mikor mész, nyugodtan mondd, hogy nincs nagyon kutyás tapasztalatod, először egyszerűbb kutyákat szeretnél.

2021. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez engem is érdekelt, köszönöm! :))
2021. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Elore egyeztess veluk, es szerintem is szivesen fogadnak. En is voltam mar igy setaltatni, nem en valasztottam kutyat, hanem ők eloszor, aztan kesobb ram mertek bízni porgosebbet, nagyobbat is.
2021. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Oh, ez nagyon szuper, köszönöm az információkat! ❤️
2021. júl. 25. 17:58
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Menhelyen dolgozok. Ez attól függ milyen menhelyről van szó. Az alapítványi menhelyeken lehet ilyet. Mert oda azok a kutyák kerülnek, akiket az állami menhelyeken már biztonságosnak ítéltek. Ott ahol én dolgozom, az első hetekben még hozzájuk sem nyúlhatsz dolgozóként sem.
2021. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%
#7 nem tudom hol élsz, de ilyen itt nincs
2021. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk sincs ilyen..
2021. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
8. Milyen?
2021. júl. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!