Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kutyámat biztonsá...

Német juhász kutyámat biztonságosan szeretném szállítani, akkor is amikor egyedül kell vigyem?

Figyelt kérdés
Rövid utakról lenne szó, mint pl. nagyobb szabad térre, orvoshoz. Kicsi személyautómba a következő méretű kennel fér csak be. Trixie Ketrec Fém 93x69x62cm. szerintetek elég-e ez a méret számára?

2021. júl. 27. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni hámhoz csatolható, allítható méretű biztonsági övet is. Én azt használom 3-4 órás utakon is
2021. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rákeretem, van olyan kép, amin egy fehér németjuhász van benne és kényelmesen elfér.


Én is hámot használok, de saras időben elgondolkozok az életemen, kutyámnak képessége van mindent összekoszolni.

2021. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abba szinte bármelyik kutya belefér, nekem is akkora van, szállítottam már benne nj-t is.
2021. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém (szintén németjuhász) a 6-8 órás utakat is a hámhoz csatolható biztonsági övvel utazza végig. Nálunk bevált.
2021. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!