Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartható közepes...

Lakásban tartható közepes méretű kutyafajták? Egyedül vagyok. Napi nyolc tíz órát egyedül kell lennie.

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 21:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Akkor akik kutyát tartanak senki sem dolgozik?
2021. júl. 28. 06:47
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
De igen, en pl otthonrol.
2021. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is bejárós munka mellett van kutyám, kibírja. Reggel és munka után lefárasztom, nem rombol, pihen amikor nem vagyok otthon. Az éjszakát is végigalussza, az is van ennyi. Hétvégén, szabadnapokon van intenzívebb foglalkozás. Felnőttként örökbefogadott kutya. Nézz szét menhelyeken, nyugodtabb, felnőtt kutyát keress, kölyökkel valóban probléma. Azért a legtöbb gazdinak bejárós munkája van, és nincs gond a kutyáikkal. Menhelyek szerződésében az szerepel, hogy max. 12 órát lehet egyedül hagyni a kutyát. Nyilván ez eltérhet, ha kölyök vagy ha olyan az egészsége, hogy sok lenne, de ők nem a te életmódodhoz passzolnak.
2021. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

"Akkor akik kutyát tartanak senki sem dolgozik?"

De, csak rugalmas a munkaideje, vállalkozó, vagy home office-ban dolgozik. Esetleg nem egyedül él, és a párja/anyja/gyereke/stb. otthon van jórészt, amíg ő nem.

Vagy 8-10 órát egyedül van a kutya, mert ilyen is van, és akkor az van, amit leírtak. Nagyon egészségtelen ez egy kutyának, de a gazdi megnyugtatja, magát, hogy a "családtag" a kanapéra kakilhat, tehát minden ok.

2021. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, hol kakil a kanapéra a kutya, az enyém szobatiszta, nem kakil a lakásban. :-) Egy menhelyen sínylődő kutyának pedig egy szerető otthon és egy gazdi akkor is jobb a kennelnél, ha a gazdi munkaidejében egyedül kell lennie.
2021. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Én munkaidőn kívül órákat foglalkozom a kutyámmal, szóval nem tudom, mi ez az ítélkezés. Sajnos Magyarországon a legtöbb munkahely nem kutyabarát, és nincs lehetőség otthoni munkavégzésre, és a munkaidő napi 8 óra. Szerencsések, akiknek nem így van, de abból van kevesebb. Kérdező, te pedig menj el egy menhelyre, vagy akár több menhelyre is, a gondozók segíteni fognak, és nem fognak így neked esni, mint itt egyesek. Én is elmondtam az egyesületnek, hogy milyen körülmények közé szeretnék kutyát, hogy dolgozom, hogy egyedül élek, hogy bejárós munkám van, és így is kaptam egy életmódomhoz passzoló kutyát, akivel akár 30km-t is lehet túrázni, de egyedül hagyható, és nyugodt akkor is, amikor dolgozom.
2021. júl. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, ne lepődj meg ezeken a válaszokon, itt egyesek szerint 2 óra vonatozást sem bír ki egy kutya. :-D
2021. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2021. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
35%

"#7tegnap 22:53

Privát üzenet

Szerinted a válasz hasznos.

"

Jókat írsz, akkor bocsi, akkor tévedtem.

Lehet,hogy a hetes komment nekem szólt, de kilencesnek lett címezve, akkor lehet,hogy töröltek előtte valamit.

2021. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
35%
*Ja meg még annyit gyorsan,hogy a madarak emésztéséhez kell ilyen madárhomok is, tehát nemcsak mag, víz, hanem még homok is kell nekik még, mert különben nem lesznek szépek a tollaik; tehát kell nekik az a madárhomok is mindenképpen, az is állatkereskedésben szokott lenni megtalálható.
2021. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!