Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartható közepes...

Lakásban tartható közepes méretű kutyafajták? Egyedül vagyok. Napi nyolc tíz órát egyedül kell lennie.

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 21:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%
*csak, hogyha valaki még akarna madarat tartani otthon esetleg; arra az esetre írtam; hogy ez még ne maradjon ki (a #7-es kommentet nem olvastam el teljesen, de tehát madarasoknak ez mindenképpen kell, fontos info, hogy kell nekik ilyen homok is, hogy azt is csipegethessenek.
2021. júl. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
62%
Én vagyok a #7-es, igen, törölve lett néhány válasz. Rendes tőled, hogy leírod a madártartás mikéntjét, de ez így édeskevés infó egy kezdő madarasnak és a fenti kérdésnél szó sincs madárról. Ha azt szeretne a kérdező (vagy bárki más), akkor majd feltesz egy kérdést azzal kapcsolatban, vagy átolvassa a többit, de nem a kutyás kategóriában fog tájékozódni jobb esetben.
2021. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!