Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már dolgod mentálisan...

Volt már dolgod mentálisan beteg kutyával?

Figyelt kérdés
Elmeséled mi volt a baja? Mennyire volt öreg?
2021. júl. 27. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
mentálisan beteg? A neveletlenség, agresszió nem mentális betegség... Miféle mentális betegségre gondolsz egy kutyánál?
2021. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Ha úgy vesszük hogy a kutyák értelmi szintje egy mentális beteg emberével vetekszik, el nem tudom képzelni milyen lehet egy retard kutya
2021. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
#1 Neked mi mondta, hogy a neveletlenség, agresszió mentális betegség? Skizofrén vagy?
2021. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
A kutyáknál nincs olyan, hogy mentális betegség. Nem szoronganak, nem értelmi fogyatékosok, alapvető ösztöneik vannak, tehát pontosíts, hogy mire gondolsz?
2021. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
Mármint ideggyenge kutyára gondolsz? (Pl szaporítósra?)
2021. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2021. júl. 27. 22:57
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Az hogy a cikkíró az idegrendszeri rendellenességet keveri a betegséggel, semmit sem jelent... És az agresszió NEM mentális betegség továbbra sem.
2021. júl. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
*mentális
2021. júl. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Mentális betegség ugyanis a skizofrénia,depresszió, autizmus és hasonlók...
2021. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

Pl. Időskori demencia. Pont, mint az embereknél. Azért hálát adok a magasságosnak, hogy az én kutyám hamarabb ment el, mint hogy ne érezze biztonságban magát. Így "megúsztuk" repititív viselkedésekkel, csökkent interakcióval és azzal, hogy néha nem talált ki magától a sarokból.


A SOA (Sudden Onset Aggression, düh szindróma, magyarul hibásan cocker düh néven fut), az amiről még hallottam, de baromi ritka és szerencsére nem találkoztam vele. Tapasztalatom szerint ezt, meg "ideggyengeséget" baromi sok, szimplán neveletlen kutyára ráhúzzák, ami elég gáz.

(A Tappancsosokról spec elhiszem, hogy tényleg mentális problémája volt a kutyának, nem nevelési)

2021. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!