Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a fajta kutya milyen?

Ez a fajta kutya milyen?

Figyelt kérdés

Kaukázusi juhászkutyát néztem barátomnak is ilyen van és meglepet milyen szelíd a gyerekekkel ismerösökel de az idegenekkel nagyo vad ami de ha a gazdi ot van akkor eltűri az idegent.


Ezt onnan dudom mert ott boltam 1 hétig


Nektek mi a véleményetek róla



2021. júl. 29. 14:51
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez aztán a magyar nyelv
2021. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon vicces, mindenki nevetett. Kérdés jelentve.
2021. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Most mi van?
2021. júl. 29. 14:56
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Tanulj meg írni, az van...
2021. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
Tolmácsot!
2021. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%
Az a kutya intelligensebb, mint te.
2021. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
74%

Szia! Én is ilyen fajtát szeretnék. Gondolom tapasztaltad, hogy egygazdás kutya. Nagyon fontos, hogy amíg kölyök, addig a család minden tagja foglalkozzon vele, gyerekek is,(egyéb házi állatok, macska, tyúk, stb) így később falka tagnak fogja tekinteni őket. KB 6-8 hónapos koráig tart ez a 'befogadás' utána zárul a kör, később már nem, vagy csak nagyon nehezen szoktatható új emberhez. Makacs és öntörvényű kutya, erős kézzel kell tanítani. Ne várd tőle, hogy trükköket csináljon, bár kifejezetten okos fajta, de a labda hurcolás meg a parancsszóra cselekvés nem tetszik neki, mert értelmetlennek gondolja. Ha olyan kedve van, persze ad pacsit.

Te milyennek ismerted meg a fajtát egy hét alatt?

2021. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Azért mert lettek hibáim nem kell lehordani tudok helyesen írni csak relefonon néha férreütök
2021. júl. 29. 15:24
 9/33 A kérdező kommentje:
7 es köszi a normális választ amúgy én cukinak tertom még ha nagy is a kutya 3 éves és hogy a gazdi is ott volt elég könnyen megbarátkoztunk. És ahogy elnéztem sok hely kell neki mert rengeteged szaladgál és 1 2 óriási gödröt ásott
2021. júl. 29. 15:29
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
És így lesz a kutyából kugya? Az igen. Visszaolvasni és kijavítani is lehet ám, csak valakiben nincs erre igényesség.
2021. júl. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!