Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhesség hanyadik napján...

Vemhesség hanyadik napján derül ki ultrahangon, hogy hány kiskutya van?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Már az első héten akár,ha tudod hogy vemhes.9 hétig vemhes egy kutya viszonylag gyorsan fejlődnek.
2021. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Várólistán vagyunk tenyésztőnél, ma van 27 napja, hogy pároztatva lettek a kutyusok, ezért izgulok miatta, hogy mikor fog majd jelezni.

2021. júl. 29. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta ha szabad tudni? :)
2021. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tacskó :)
2021. júl. 29. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Uh,akkor nagyon vigyázz rájuk,most a kutyatolvajok arra vannak nagyon ráállva.Már több mint 400 kutyát loptak el tudtommal.
2021. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
A jelentős technikai fejlődés és a csökkenő ár az utóbbi években egyre elterjedtebbé teszi a valós idejű ultrahang készülékeket a vemhességi rutindiagnosztikában. Gyakorlott vizsgáló jó minőségű készülékkel már a 21. napon diagnosztizálni tudja a vemhességet a beágyazódott petesejt körül kialakuló méhfal megvastagodás és folyadék felhalmozódás alapján, azonban a negatív vizsgálati lelet ilyen korai időszakban még nem zárja ki a vemhességet. A vemhesség 25-27. napján viszont már elkülöníthető a magzati szívverés és a 34-36. naptól a magzati mozgások is. A 38-40. napon láthatóvá válik a húgyhólyag, a gyomor, sőt a szem is. A vemhesség korára a magzat fejlettségéből és a magzatvíz mennyiségéből következtethetünk.
2021. júl. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kb félidőben lehet ténylegesen használható ultrahangot csinálni.


Most akkora divat lett a tacskó, hogy meg sem kell lassan kérdezni milyen fajta. Csak érteném, hogy ez a divatkutyázás mikor robbant így be és miért vitte magával ezt a fajtát...

2021. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is észrevettem sajnos, nem véletlen lopják őket.

Én már 11 éve várok "A" tacskómra, egy éve lett meg a lehetőség, hogy jelentkezzünk a tenyésztőnél, hogy amint lehet elhoznánk egyet :)

2021. júl. 30. 07:47
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma nézegettem a tacskós csoportot, tényleg borzasztóan sok a szaporítós kiskutya :(
2021. aug. 2. 01:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!