Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hogy kutya és ember...

Van olyan hogy kutya és ember nem passzolnak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
49 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Én egy gyenge idegrendszerű ember vagyok és lett egy gyenge idegrendszerű kutyám. Kikészítettük egymást.
2021. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van ilyen.Minden kutyának más az egyénisége ahogy az embernek is és előfordul hogy nem passzolnak össze.Volt barátnőm kutyája nagyon rühellt engem ok nélkül és azért mert nem kedvelt amire nincs magyarázat miért csak egyszerűen rühellt és kész
2021. júl. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

2

Gondolom pasi vagy, simán lehet, hogy féltékeny volt.

2021. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok pasi.Nő vagyok és a volt legjobb barátnőm mopsza cirkuszolt velem folyamatosan.Harapdálta a lábujjamat,morgott rám és egyszer bele is kapott az arcomba pedig én mindent megtettem hogy össze barátkozzunk.Kaját vettem neki,sétálni levittem stb és mégis gyűlölt engem és végül már nem is mentem fel dumálni mert rendesen féltem a kutyától

#2

2021. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

6

Mentségemre szóljon, hogy a magyar nyelv nem könnyíti meg a barátnő szó értelmezését és nagyon ritkán ír nő olyat, hogy "a volt barátnőm". De persze értem, már nem vagytok jóban, stb.


Fuh, akkor nem értem. Mással is így viselkedett ez a kutya?

2021. júl. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

Volt rá példa,igen.Olyan kis vadóc de ha erősen odaszólt neki a barátnőm vagy a párja akkor nem cirkuszolt de amint nem figyeltek rá akkor folytatta.

Nem ő náluk volt kicsi korától a kutya azt azért érdemes hozzátenni szóval ki tudja hogy nevelték az előző gazdái.

2021. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
De engem különösképp rühellt ezt észrevettük.Akkor is lehet szó féltékenységről ha barátság kapcsán vagy ott sokat az ismerősödnél.Mi erre gondoltunk hogy féltékeny lehetett rám mert viszonylag sokat jártam fel kávézni,beszélgetni.Ez megszűnt mert roppant kellemetlen volt úgy ott lenni hogy folyamat engem csesztetett a kutya.Ahogy megmozdultam de szó szerint akkor már ugrott a lábamra ami elég gáz volt és hiába lett rászólva.
2021. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Nekem eszes, jó agyú munkakutyára lett volna szükségem, ő pedig egy kis hebrencs maradt, és modt, nyolcévesen is az. Lászik, hogy tanult kutya, de inkább az a heverészős, lepkekergetős típus.

2021. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
#6 azért azt elmondanám, hogybaz semmiképp sem normális egy társasági kutyánál, hogy dönt a gazda helyett hogy ki jöhet és ki nem. Ez inkább csak abból adódik, hogy a barátnőd, a gazdája nem volt képes még egy mopsznál sem elérni, hogy ő a falkavezér, a kutya még átvette a helyét, mert egy falkába kell vezér.
2021. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Van. Előző kutyánk ilyen volt. Jól nevelt volt, szót is fogadott, de simán meg lettünk volna egymás nélkül. Évek alatt sem sikerült különösebben megszeretni. Sajnáltam mikor 15 évesen el kellett altatni, de hogy őszinte legyek, nem hiányzik. A társával, aki most 13 éves, viszont egyből meg volt az összhang. 5 éve van nálam, pár nap alatt kialakult egy erős kötődés. Mellé hoztunk egy kölyköt, aki már 2 éves, vele is hihetetlenül jó a kapcsolatom, olyan mintha 10 éve ismernénk egymást, szavak nélkül is ért mindent.


Most jön a poén, hogy a héten voltam menhelyen sétáltatni és egyik kutyába másfél óra közös séta alatt sikerült belezúgni... egy másikkal ugyanennyit sétáltam és semmi :D

2021. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!