Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 10-12 kilós kutyának napi...

Egy 10-12 kilós kutyának napi 150g táp reális mennyiség? Hasonló méretű kutyátok mennyit eszik?

Figyelt kérdés

2021. júl. 31. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
6%

Az en kutyam nem haszonallat es nem joszag ... nem etetem tappal, azt a disznok es a csirkek kapjak.


Az en kutyam etelt eszik :) Hust es zoldseget, neha gyumolcsot is ... nem tapos csirke, KUTYA!!!

2021. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Reális szerintem.

Az én 5 kilós kutyám eszik Acanából 80-90 grammot / nap, egy lustább 10 kilós ehet szerintem 150g-ot.

2021. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Ne etesd tappal a kutyadat, mert kamu es reklam az egesz ... feherje feldolgozobol veszik meg az alapanyagot es nem a piacon a kevenc hentesednel! Undorito, hogy mik vannak a tapokban es amugy is semmi ertelme ... miert nem adsz rendes etelt a kutyadnak?
2021. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kutyád hatarozza meg, hogy realis avagy sem.


Ha 150 grammtol nem sovany, nem kover pont jo kondiban van akkor realis.


Nekem egy orokmozgo 5,6 kgos havanesem van kb 100-110 grammot kap. Kevesebbtol fogy.


Minden kutyanak mas az anyagcsereje, van aki jobban van amelyik rosszabbul hasznosit.

2021. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!