Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig hat a kutyáknál a...

Meddig hat a kutyáknál a nyugtató?

Figyelt kérdés
Van egy lassan 5 éves akita keverék kutyusunk. Mindig is félt a viharban de sikerült valahogy megnyugtatnom. Az utóbbi időben sajnos már nem segített ha beengedem magamhoz, próbálom megnyugtatni stb stb.. legutolsó viharban addig fajult a helyzet hogy annyira félt hogy valahogy kitörte ablakot és még kerítésen is kiment. Ha bezárjuk kennelbe magában próbál kárt tenni. Állatorvos javasolt egy nyugtató pasztát amit a fogára kell kenni és hogy az megnyugtatja. Tegnap elmentünk hozzá felhúzta hogy mennyit kell adni neki és kb. hajnali 3-kor adtam neki oda. Azt mondta doki 3 óra a hatása. Na most több mint 13 órája a kutya fekszik, alszik, nem mozdul. Látszik rajta hogy bágyadt. Nem tud normálisan járni a szemei olyan furák, nem reagál semmire és inni, enni sem akar nagyon. Várjak még vele vagy azonnal doki?

2021. júl. 31. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Szerinted? Vagy ez troll kérdés? Pont annak néz ki!
2021. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok jártas ebben és sosem gondoltam hogy odáig fajul a dolog hogy nyugtatót kell neki adni és a híve se vagyok, ezért kérdeztem hogy ez normális ilyenkor vagy menjünk vele dokihoz
2021. júl. 31. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Igaz,viharban az én kutyám is kifelé menekülne.Úgy,hogy kitöri az ablakot (és meg se sérül),és még a kerítés se állítja meg.

De a paszta az kiüti..

Ezt a kamikazet még maga Chuck Norris se állította volna meg.

2021. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy nem sérült meg. De gondoltam ennyire részletesen nem kell kitérnem rá:D ezek szerint kellett volna...
2021. júl. 31. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány mg.
2021. júl. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az állatorvos 2 mg-ot javasolt de mi csam 1.5 mg-ot mertünk adni neki mert nagyon soknak találtuk
2021. júl. 31. 18:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak*
2021. júl. 31. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!