Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kutyát. Nem...

Találtunk egy kutyát. Nem ismerős esetleg? Gazdája?

Figyelt kérdés

Szerintem Husky lehet a fajtája. A 20.kerületben találtuk ma. Reggel már itt volt de csak most tudtuk befogni/megszelidíteni. Itt egy kép ha esetleg valaki felismeri írjon privibe és kapcsolatba lépünk.

[link]

[link]


2010. aug. 28. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem ismerős a kutyus, aki szép, de "jól" el van hanyagolva, a körmeinek nem sok hiányzik és bele fog nőni a lábujjaiba.

Amúgy netboardon, a kutya témában, a talált/elveszett kategróriában adj föl egy hirdetést. Vagy nézz körül, lehet, hogy már a gazdája meghirdette, hogy elveszett a kutyus.

2010. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

XX.kerületben lakok..

Gondolkozom...H nincs-e olyan akit Husky-val láttam sétálni..?. De amúgy ismerős,de mégsem.. Na most nem sokat segítettem.

2010. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tetro ***** válasza:
az jó ha gondolkozol, csak az nem husky :D
2010. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Küldtem privátot.
2010. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudjátok tényleg vágjátok le a körmeit nagyon hosszú.
2010. aug. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké oké köszi mindenkinek. Igen már rájöttem hogy nem Husky. Feladtam a hirdetést is.
2010. aug. 28. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki lehet a gazdája de én kiraknék róla plakátokat. Nekem kedden tűnt el a yorkim teleplakátoltam mindent itt is ki írtam, hogy mit csináljak és végül a nagymamám hívott fel hogy a testvére hívta hogy őt hívták hogy találtak egy yorkit :) Ja amúgy a nagymamám testvére a kutyus tenyésztője :)Szóval minden rendben ment remélem neki is megtaláljátok a gazdiját :)
2010. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Húú de jó neked. Úgy sajnálom szegényt. Ki tudja mióta van kint az utcán. :S Én is azt fogom ki plakátolni a környéket. Aztán hátha jelentkezik valaki.
2010. aug. 28. 20:45
 9/9 A kérdező kommentje:
20:40. Köszi igazad volt :D Meg is lett a kutyus gazdija amint ki plakátoltuk pár helyre :)
2010. aug. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!