Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel adjam be a gyógyszereket...

Mivel adjam be a gyógyszereket a kutyámnak? Reggel és este is szed gyógyszert

Figyelt kérdés
Mivel reggel és este is szed gyógyszereket nem akarom "kínozni" azzal, hogy minden nap lenyomom a torkán. Csak úgy meg nem eszi meg.
2021. aug. 3. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi májkrémmel adtuk, bár próbáltuk olyat venni, ami vesebetegeknek készült, mert abban kevesebb a só+tejtermék.
2021. aug. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lecsókolbászból szoktam levágni egy 2-3 cm-s darabkát, beleszúrok a késsel és belenyomom a tablettát. Egy falással eltünteti.
2021. aug. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami kajába bele kell nyomni.Kolbász,májkrém stb.Az enyém egybe lenyeli.
2021. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én májkrémbe szoktam tenni vagy natur Medve sajtba.
2021. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is májkrém, még a száját is megnyalja utána :)
2021. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészben párizsiba, sajtba, gyümölcsbe, lecsókolbászba, lényegében bármibe, amit szeret, örömmel megeszik és beletudod csempészni a gyógyszert. Az enyém észre se veszi, így kapja a féreghajtót is. Ha ez nem működik, mert kiköpi, akkor porrá törve, lágyabb állagú kajába keverve (májkrém, paszta, kockasajt stb).
2021. aug. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Váltogatni kell, hogy mire kattan épp rá annyira, hogy hajlandó legyen bevenni, ha az élete múlik rajta akkor félre kell tenni az etetésről való elképzeléseinket pl, hogy soha nem adunk neki ezt vagy azt. Nem tudom, hogy neked csak időszakos e, vagy állandósult a gyógyszer, az én kutyulimnak sajnos 3 évig kellett. Eleinte a májkrém vagy a jutifalatba rejtés elég volt, utána jött a sajt majd a főtt csirkeszív (csak abban nem szagolta ki valahogy), a vége felé (utolsó év) már a nyers húson kívül a világon de semmivel nem vette be. Reggel 3 este 3 gyógyszer, mi sem kínoztuk a torkon lenyomással.


plusz amik nekünk még beváltak alkalom adtán: ha nem az adta aki mindig, mert abban még megbízott. Pl ha mindig te adod, akkor kínálja vele valaki más a háztartásból, tőle nem gyógyszert vár.

Vagy főzés közben ejts le egy falatot, ha egyébként kunyerálós, akkor szaladni fog elcsenni.

2021. aug. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kocka sajt (nem egész, egy kis darab amibe belefér a gyógyszer). - a kutyámnál ez vált be-
2021. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!