Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasznos lehet a kutyakamera?

Hasznos lehet a kutyakamera?

Figyelt kérdés

Van 2 kutyusom,akik ha nem vagyok otthon, egy masfel ora utan elkezdenek vonyitani..

Letoltottem egy kameras alkalmazast,amin tudom őket figyelni, es ha vonyitanak beszolok hozzájuk,vagy van ikyen alarm gomb,amit ha megnyomok hangos riaszto hangot ad ki

Vajon hasznos lehet,vagy le fogják tojni?


2021. aug. 3. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem adok választ, mert magad kell rájönnöd, így a legcélravezetőbb. Amit át kell gondolnod, hogy ezzel akarod-e tölteni a napodat, hogy 10 percenként hazaordibálsz rádión?
2021. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ezzel akarom tölteni a.napomat...gyakorlom velük, fokozatosan emeltem az időt,1 oraig csendben voltak,aztan az egyik elkezdte..

Illetve órák hosszat sem tudok a lepcsohazban ülni,mert van egy 7 honapos kisfiam...Szoval nehezitett pálya,nem ülhetek ki vele órákra..ezert gondoltam egy kamerara,hogyha pl.elmegyek setalni a fiammal,akkor tudunk gyakorolni ugy a kutyusokkal,h ennkozben rajuknezek,es ha ugatas vagy vonyitas van, akkor rajuk szolok..es igy hatha megtanulják

Itt még nem egy naprol van szo,csak 1-2 óra amig boltba megyunk,vagy orvoshoz

2021. aug. 3. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni azt a szituációt amiben egy ilyen cucc megérné
2021. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy ingyenes alkalmazás,semmibe nem kerül....2 telefon kell hozzá,ennyi
2021. aug. 4. 08:48
 5/6 anonim válasza:
0%

Mi nekünk egy rendes kameránk van a kutyánkhoz, mert ő imádott régen rágicsálni mindent. (szerencsére most már nem jellemző) Ha valahova elmegyünk több, mint 1 órára, akkor nagyon jó biztonságérzetet ad a kamera.

Nekem a véleményem, hogyha tényleg nem érzed teljesen biztosnak, hogy a kutyáid jól viselkednek, ameddig nem vagy otthon, szerintem nem haszontalan a kamera. Hiszen ki tudja, ha valamin összekapnának, rájuk tudsz szólni. Hiszen az jobban megéri, minthogy valami kárt tegyenek a kutyák bármiben.

2021. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Kapcsold be a tv - t nekik
2021. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!