Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám tegnap bevackolta...

A kutyám tegnap bevackolta magát de ma már szaladgált. Ha megnyomom a cicjét jön belőle a tej. Az ellésnek hamarosan itt lenne az ideje. Mit tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérek mindenkit hogy ne oltogassanak hanem segítsenek mert ez az első vemhessége a kutyámnak, és nagyon aggódok miatta, nem szeretném hogy valami baj legyen, vagy ha kell ne tudjak ott lenni mellette. Mik a legelső jelek? A vackolás már tudtommal az....igy van? Kérlek titeket! Köszönöm
2010. aug. 28. 20:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
inkább hagyd magára.
2010. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
adj neki enni, inni, biztonságot, a többit ő elintézi
2010. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Szia! küldök egy linket, remélem, segít. plusz legyen azért egy telefonszám a közelben, a legjobb állatorvostól a településen! Az segít, ha nem menne minden a maga útján. De nagy többségben az ösztön átsegíti a szukát. Persze legyél ott, ha a szuka igényli és hagyja! Sok sikert!
2010. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%
ok no komment
2010. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
csak a link maradt le: [link]
2010. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyébként sok ilyen oldalt elolvastam már, de akkor is nagyon izgulok mert sem nekem sem neki nem volt még ilyen élmémye. De már biztos h vemhes? Már nem lehet álvemhes ugye? Szóval bármikor számíthatok rá? Köszönöm mégegyszer
2010. aug. 28. 20:55
 7/29 anonim ***** válasza:
nagy a hasa vagy nem?
2010. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

megint én:)

ha nem nagy a hasa akkor álterhes..de az álterhesség egy betegség..kan kutya,és nagy has nélkül:)

2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nagy a hasa. Bár nem tudom hogy egy kistermetű kutyának mennyire nől meg a hasa. De elég nagy. A mellei lógnak és tej jön belőle.
2010. aug. 28. 20:59
 10/29 A kérdező kommentje:
Kan is van, ha is van.
2010. aug. 28. 21:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!