Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya bele tud abba halni...

Egy kutya bele tud abba halni hogy epilepsziásan 1 hétre otthon marad? 😢 (mamámék vigyáztak rá de még így is valahogy elpusztult és gyógyszere is volt rá)

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 02:09
 1/8 anonim válasza:
77%
Igazából leírtad a kérdésben, hogy meghalt szegény, így igen, úgy tűnik megtud. Nagyon sajnálom, de így nincs értelme a kérdésednek.
2021. aug. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Azt sejtem a háttérben, hogy szerinted a kutyusnak semmi baja nem lenne, ha rendben lett volna gondozva-gyógyszerezve, amíg távol voltál, és gyakorlatilag gondatlanságból elkövetett kutyaöléssel vádolod a Mamát?
2021. aug. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Igen, mi kutyánk is elpusztult egy éjszaka. Semmit nem lehet tenni szóval nem a mamáék hibája.
2021. aug. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Páromnak a cicája halt meg egy rohamtól, pedig gyógyszerezve volt.
2021. aug. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszernek csak ritkítja a rohamok esélyét, de nem szünteti meg az okát. Az én kutyámnál daganat okozta. A végén már mindennaposak lettek a rohamok, gyógyszerezés és végbéloldatozás ellenére is. Minden egyes roham gyengíti a szivet. Szóval nem mamádék tehetnek róla.
2021. aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem mamádék beadták neki a gyógyszert, vigyáztak rá szóval nagyon nem tudtak mást csinálni.

Ha arra gondolsz, hogy otthon maradt és azért halt meg, mert ti távol voltatok, annak sincs sok értelme, ne hibáztasd magad, ne keress összefüggéseket, hogy mi lett volna, ha , stb.. (ti is ugyanazt csináltátok volna, mint mamádék).


Sajnálom és részvétem! A továbbiakban kitartást!

2021. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Hány éves vagy, hogy ilyen naiv kérdést írsz ki, meg a mamádékra "fogod"?


Sajnos bele tudnak hallni, mint a mellékelt ábrád is mutatja. Meg ahogy a mi kutyánk is.


Rika egy fasz betegség ez az epilepszia. Mi kutyánk meg rohamban halt bele, vagyis már annyi rohama volt, hogy semmi sem segített rajta. És én sem akartam elhinni, hogy az, de itt írták, hogy "márpedig epilepszia lesz az" meg hogy egyszer lesz majd egy olyan riham amiből nem tud kijönni. Abban is igazuk volt. Pedig mi is elkezdtük gyógyszerezni, meg minden, mégis el kellett altatni szegényt, holott nem akartuk, mert szerettük én meg -nem érdekel ki mit mond, lepontozás meg főleg nem-, de én az elaltatást gyilkosságnak tartom. Pont.


A sors fintora, hogy én magamról kisebb baleset végett 3 éve gyanítottam h EPs vagyok, mert volt egy eszméletvesztésem, csak epileptikus rohamnak hittem (meg a pszichológusom, elondottak alapján), aztán kórházban összeestem.


De szerencsére enyhe.

A kutyák meg az emberrel ellentétben nem tudják megmondani, higy melyik gyógyszer hogyan jó nekik, hogy érzik magukat tőle, mert sok függ, a gyótyszertől/ beállításától. És véleményem szerint utóbbi inkább árt, mint használ, mert a mi kutyánk is okés volt egy ideig de személyiségre, viselkedésre nagyon megváltozott. Nem ő volt. :(

2021. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Az epilepszia egy előbb-utóbb halállal járó betegség,vagy legalábbis állatnál biztos.

Csak pont rosszkor voltatok rossz helyen,így nem láttátok az utolsó rohamát.Talán jobb is.

Szegény,részvétem.De már nem szenved miatta.

2021. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!