Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok mennyire őrzi a...

Kutyátok mennyire őrzi a területét? Milyen fajta?

Figyelt kérdés
Kutyaséta közben azt tapasztalom, hogy labradorok, vizslák, bull típusúak többnyire csak állnak és figyelnek, maximum ugatnak egyet. Németjuhász, puli és a legtöbb keverék is elég hevesen védi a területét.

2021. aug. 7. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekem szánhúzó keverék kutyám van. Nem ugat meg senkit, de úgy nézi a járókelőket, hogy néha még én is megijedek attól a nézéstől.
2021. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
75%
1 éves kan pulim van.Vadul véd, ugat futkos a kerítés mellett.Jó volna ha nem hangoskodna.Minden járókelő gyorsgyaloglással megy előttünk el.
2021. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak akkor ugat a 2 Shih tzu ha valaki a kapuban megáll és be akar jönni vagy be is jön.Ameddig nem köszönök nem hagyják abba.Jelzik,hogy betolakodó.A szia szó kb egy olyan "ismeri,jöhet" jelzés nekik.

Ha hosszan ugatnak a szomszédok is kinéznek,mert tudják hogy valami gáz van,nem szoktak a semmiért hangoskodni.

2021. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van egy yorkim és egy schnauzer keverékem. Mindketten ugatnak mindenkit főleg a postást és más kutyákat. Vannak olyanok akiket nem is ugatnak. De mindkét kutyám olyan, hogy csak a hangjuk nagy. Valaki bejönne az udvarba 100 százalék, hogy játszani akarnának.
2021. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 qkker1 ***** válasza:
66%
3 németjuhászom volt, kőkeményen védték a területet.
2021. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk minden kutya ugat, ha kutyát sétáltatok én fajta szerint nem láttam különbséget. Aki észrevett, az ugatott.


Az én kutyám berni pásztor, egyenesen megveszik, ha más kutyasétáltatók mennek el a ház előtt (pedig találkozik idegen kutyákkal és rendszeresen sétáltatva és fárasztva van), és nem mindig, de sima járókelőkre is reagál.


Nagy átlagban viszont csendes kutya. Ha pedig valaki bejön, vagy én kerítésen belül barátian üdvözlöm, akkor már puncsol és cukiskodik.

2021. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy 2 éves kan labradorom van. Egyedül a postást ugatja folyamatosan, ha valaki elmegy, jön az utcában max 1-2-t vakkant, csak nézi az embereket.
2021. aug. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
U.I: nagyon barátságos, ha valaki betörne hozzánk, még játszani is elkezdene vele xd gyerekek mellé csak ajánlani tudom!!
2021. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
Két vizslám és egy foxi keverékem van. Nyilván a foxinak van a legnagyobb hangja, ő a legvehemensebb is, de a vizslák vele nőttek fel, így eléggé eltanulták ezt a viselkedést, szóval nem csak állnak és ugatnak egyet-kettőt.
2021. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

rottweiler kan


mély és nagy, hangos hangja van... olyasmi, amitől az ember ösztönösen összerezzen... fura, a legtöbb rottweilernek nem ilyen a hangja


a vaskaput is veri ha elmegy valaki a járdán


az ittlakók többnyire kerülnek a kövesúton és nem használják a járdámat

2021. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!