Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Naponta max hány órára lehet...

Naponta max hány órára lehet egyedül hagyni egy 3 hónapos kiskutyát?

Figyelt kérdés
Munka miatt
2021. aug. 8. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
8-9, de tedd kutyakennelbe vagy keríts el neki egy részt mert 3 hónaposan még nem tud szobatiszta lenni. Később ez a gond meg fog oldódni, ahogy nő és ő is beletanul
2021. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Én olyan 2-3 óránál tovább (az estét leszámítva) nem hagytam egyedül, de szegény így is nagyon gyakran sírt (egy külön helység volt berendezve neki a kaki-ügyek miatt). A karantén idején szereztem a kutyust, szóval szerencsés voltam ilyen téren.

Egyébként ha van a közelben kutyaovi, oda is leadhatod (ha megvan minden oltás), míg dolgozol. A többi kiskutya között biztosan jól ellesz :)

2021. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
nagyon maximum 9 óra, de előtte sok kaját és vizet kell neki kitenni. de nem tudnád inkább valakire rábízní aki tudna vele foglalkozni?
2021. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Én 6-8 órára munka miatt muszáj voltam, de jól elvolt, kamerán néztem hogy sokat aludt, néha felkelt, keresett, majd aludt tovább. ...és persze pisi-kaki 😅
2021. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: hány hónapos volt akkor a kutyusod?
2021. aug. 8. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Tesómék pár órára hagyták otthon a kölyök kutyát, annyira sírt, hogy felhívta őket a szomszéd, hogy csináljanak valamit. Utána rászoktatták, hogy biztonságban érezze magát a kennelben. Először bezárták a helyére és ott ültek mellette. Később úgy tették a kennelbe, hogy átmentek a másik szobába. Majd fél órára otthon hagyták, 1 órára stb. Így hozzászokott.


Egyik ismerősöm egész nap bekapcsolva hagyta a tv-t, így nem félt a kutyus. Mondjuk ezt azért lehet egy kutyakiképző megkérdőjelezné 😊

2021. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
86%
Kutyatól függ.A miénk napi 8-9 órát volt egyedül az első hónapokban én ugye suliban szüleim munkában.Ha sokat van egyedül akkor az esti órákban kell vele minnél többet foglalkozni sétálni vele,játszani vagy csak úgy simogatni tvzni vele.A lényeg hogy érezze a közelséged.Ha hétvégén eljársz vele más kutyák közé vagy esetleg baráti,családi körben van kutya akkor oda elviheted néha ha már kicsit megnőtt mivel egy kölyök kutyát könnyen terrorizálhat egy másik,akkor egy jól nevelt kutya lehet belőle.A lényeg hogy rendszeresen foglalkozz vele és érezze a közelséged.Igérem akkor nagyon jó éveket és emlékeket fog neked okozni
2021. aug. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Egyáltalán nem szabadna magára hagyni. Valaki csak van családtag, aki tud rá vigyázni?
2021. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

8-9 órát meg kell tanulnia egyedül tölteni.Ha most nem szoktatod rá,hogy te jössz-mész és addig neki tudnia kell el lenni egyedül is akkor felnőttként rosszabb lesz.

Mert most csak sír,és nyüszít.Majd felfedezi,hogy ameddig nem vagy otthon lehet bosszúból (vagy épp unalomból,meg mert miért is ne..) rombolni a lakást.


Dolgozni mindig fogsz,mert kell a pénz.Ehhez igazítsd a kutyát,ennyire nem kell neked igazodni hozzá.

2021. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Amikor 3 honapos volt a kiskutyam, nem is mentem dolgozni ... lent aludtam vele a foldon es minden rezdulesere figyeltem.

Azota is vele vagyok a bap 24 orajaban ... mert ahogy cseperedett es belegondoltam, hogy milyen rovid ideig fog elni - eldontottem, ezt a tizenegynehabt evet a kutyara fogom aldozni, yehay igy alakitottam az eletemet, hogy mindig egyutt lehessunk.

Persze ertem en, hogy nem mindenki ilyen hulye mint en, de bocs - en ilyen vagyok :)))

2021. aug. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!