Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha elmegyek menhelynek sétálta...

Ha elmegyek menhelynek sétáltatni, választhatok kutyát, vagy ők döntik el?

Figyelt kérdés
2021. aug. 11. 06:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%

ok dontik el. megkerdezik, hogy megkorat szeretnel, es hoznak neked


eleg gaz lenne, ha egy kutyat napi 15x vinnenek setaltatni, egy masikat meg 2x

2021. aug. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
26%
Te választhatsz amelyiket csak akarod többet is setaltathatsz egymás után nem egyszerre
2021. aug. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Na ez nem igaz 2-es, hogy o valaszthat, tobbet pedig vegkepp nem vihet egyszerre, foleg ugy, hogy a kerdezo most megy eloszor.

Azert sem jo otlet a valasztas, mert a kerdezo hiaba akar egy kutyust, ha o pl nehezebb eset es nem birna vele seta kozben. Menhelyes kutyak, ne felejtsuk el, meg vannak orulve egy kis setaert, az azert mas, mint amikor a sajat, jol nevelt kutyadat viszed.

2021. aug. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Állatmenhelye és embere válogatja. Mi pl. egy időben jártunk nálunk segíteni, és volt egy, akit örökbe fogadtunk volna, őt többször vittük. Majd egy idő után nem akarták kiadni, meg a menhely vezetője elkezdett pampogni.


3-as, hol írta kettes, hogy többet vihetsz egyszerre? Van ott egy “nem” szócska is. Vagy úgy már nem lehet érte lepontozni?

2021. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
4# Érdekes amit írsz. Mástól hallottam olyat is, hogy kinéztek egy kutyát és nem engedték örökbefogadni. Olyan, mintha nem lenne érdekük, hogy családhoz kerüljenek a kutyákat.
2021. aug. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Vannak feltetelek, amiknek meg kell felelni es kesz, ha orokbe akarsz fogadni. Nem ugy van az, hogy csak odemesz es kisetalsz egy kutyaval, illetve de, gyepin talan igy mukodik, de menhelyeken ritkabb ez. Persze helytol fugg.

Illetve allatotthonoktol szinte lehetetlen az orokbefogadas, mert ok tenyleg nem sietnek sehova (bar ezt nem ertem, miert) + kevesebb allatuk is van, mint egy menhelyen.

2021. aug. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, mert nálunk az volt a szitu, hogy nem szóltunk amíg nem voltunk biztosak. Aztán párom berágott rájuk, a kutya meg gazdisodott közben. Aztán egyszer még volt egy kutya akivel sokat foglalkoztam, 2-szer kértem, hogy el lehetne-e vinni, akkor jöttek azzal, hogy nincs védve paraziták ellen, akkor vittem neki bolhanyakörvet. Utána sem lehetett. Hozzátartozik, hogy adott menhelynek német kapcsolatai vannak, ők meg hajlandók többet fizetni mentett kutyákért.

4 voltam.

2021. aug. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

6 “ tenyleg nem sietnek sehova (bar ezt nem ertem, miert)”


Még így is sokszor olvasom, hogy visszakerülnek kutyák. Más kérdés, hogy magyaroknál tele a gyepik, meg a menhelyek.

2021. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

7-es, tehat amugy miert is ragtatok be rajuk? Azert, mert nem engedtek, hogy folyamat ugyanazt a kutyat setaltassatok? Talan ez nem azert volt, mert a leendo gazdi (aki szolt!) szerette volna elvinni setalni?


A masik kutyanal pedig rohadtul nem mindegy, hogy mi volt pontosan a baja, mert ha esetleg szivferges volt, akkor arra aztan vihetsz nyakorvet. De igazabol “beteg” kutyat alap, hogy nem engednek ki, el is kell kuloniteni a tobbiektol.

2021. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9 A stílus miatt rágtunk be. Ezt nem részleteztem. Egyébként az elején szóltunk, hogy majd nagy eséllyel örökbefogadás a cél, ha valamelyik kutyával kialakul valami kötődés, nyilván ezt nem jegyzik meg, és nem mondom el alkalmanként minden segítőnek.


És nem, nem szólt egy leendő gazdi sem, mivel még vagy 2 hónapig ott volt a kutya. És nem is tartom reálisnak, hogy jön egy gazdijelölt, és megszabja, hogy mostantól hazavitelig nem sétálhat a kutya.


Ennek ellenére jártunk ki, csak a vezetőből nem kértünk a stílusa miatt, sőt egy másik kutyát anyagilag is támogattam, miután nem volt lehetőségem elvinni.

2021. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!