Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka Cane Corso X Kan Pitbull...

Szuka Cane Corso X Kan Pitbullból Milyen kölyök sikerülhet? Természetére,erejére lennék kiváncsi külsejéről van elképzelésem. Van egy magamnak szeretnék egy ilyen kölyköt.

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kijavított a telefon láttam képet ilyen kutyákról külföldön, a *van egy* nem tudom h került oda.
2021. aug. 12. 21:16
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Úgy látom már próbálkoznak egy újabb keverék fajta létrehozásán. Nem fér a fejembe, miért kell össze vissza keverészni a kutyákat, amikor amúgy is annyi féle fajta van, hogy én évek óta nem tudom eldönteni, hogy ha vállalnék kutyát milyen is legyen.

2021. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ereje? Kozepvaltosulyu harcosok, az erejukben semmi extra nincs ... ha eros kutyat akarsz, akkor menj fel a felso ligaba, ott vannak a masztiffok es a pasztor kutyak. Az az átütő erő!
2021. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Van egy ismerosom: neki van pont ilyen ket kutyaja!!


Szakasztott ugyanolyan,mint az amerikai stafford.


Ero: hatfajasod lesz majd tole. A vele valo birkozastol is.

2021. aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Lutri.Az első alom szinte sosem lesz az a fajta keveredett mix kutya amire vágynak az emberek.


Leginkább a szukára fognak ütni Cane corso jellegű kölyköket fogsz kapni,néhol beüthet színre a pitbull.Jellemben is sokkal inkább az anyaállatra fognak hajazni.

A második alomban már lehetnek keverék kölykök,de azok is teljesen véletlenszerűek,nem lehet megmondani milyenek lesznek.


Mivel keverékek lesznek ugyanúgy lehet,hogy egyik kisfejet és nagy tömzsi testet kap attól függetlenül,hogy hasonlítani fog a Cane vagy a pit szülőkre.

Simán lehet,hogy egy rossz gén miatt össze mennek,vagy túl magasak lesznek.(a Cane miatt inkább a túl magas testalkat).

Vagy egy szélesebb kisebb termetű kutyát kapsz.A variációk száma kb végtelen.


Egy biztos:

Ha küllemet nem is örökletes betegségeket a meglévő fajtáktól és a "tenyésztésből" adódóan új örökletes betegségekkel is születhetnek



Gondolom egyik kutyád se törzskönyves,nincsenek genetikailag leszűrve,és nincsenek tenyész szemlélve sem.

Csak egy Cane corsonak és pitbullnak mondott keverék fajta jellegű kutyából csinálnál egy teljesen keverék kutyát.


Plusz amúgy..oké,hogy akarsz magadnak EGY kölyköt,és a többi? És,ha nem viszik el,mert gondolom eladni akarod? :D

2021. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Hogy milyen lesz? Keverék. Ne szaporíts!
2021. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!