Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle 10 emeletesbe?

Beagle 10 emeletesbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
miért ne?
2010. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
háát az nagyon macserás mert nincs kert és nemtud hova pisilni..persze ha van erkély azmég megfelelő és megtanitjátok hogy odakell elvégeznie a dolgát..ha nincs akkor ciki
2010. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Csendes, tiszta kutya, tanítható, mehet.
2010. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
0%
tul ngy mozgásigényevna és nem elég a hogyha leviszed egynap szer sétálni :D csivavaát javaslom az a panelkutya :D
2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Előző válaszoló! Sétáltatásról nem hallottál még? Szerintem ha tudsz neki elegendő mozgást biztosítani, nyugodtan élhet panelban.
2010. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
előző vok, 18 40esre vonatkozik
2010. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
0%
simán, a szüleim is panelban laktak mikor az elsőt vették! azóta tenyésztik öket(kertes házban) ha érdekel és téll szeretnél tudom őket ajánlani 6-8 hetesen elvihetők:)
2010. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

FIGYELJ!


A Beagle (nekem volt, valamint a bátyámék tenyésztik)nagyon játékos, idő igényes állat. Gyerek mellé ideális, mert végtelenül kedves. Mivel azonban vadászkutyának minősül, szüksége van arra, hogy ásson, kint játszon.


Mehet panelbe, ha lesz időd arra, hogy napi szinten legalább 2-3 órára levidd a parkba játszani.


Ha nem foglalkozol vele, depressziós, és ez nem vicc.

2010. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem pont egy kopót kéne négy fal közé kényszeríteni.
2010. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 riita. ***** válasza:

Mivel lenne másabb,mint ha a 4.emeletre vinnéd?!

Nekem a lépcsőzés jutott eszembe elöszőr de aztán rájöttem,hogy egy 10 emeletes lakásban már van lift.

Persze lehet oda is ha van elég időd vele foglalkozni,de ez minden fajta kutyára igaz.

Az,hogy ásnia kell azzal meg nem értek egyet!

Mi kertes házban élünk,de NEM ásson a kertben a kutya..

Nekem is beagle kutyánk van.Nevelni kell,de melyik kutyát nem kell??

2010. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!