Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Septosyl kenőcsöt kutyáknál...

Septosyl kenőcsöt kutyáknál is lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Valószínüleg kötőhártyagyulladása van

Vörösek a szemei és nagyon dörgöli

Az itteni állatorvos meg szarik is kijönni hozzá azt mondja dolga van. Elmondtuk neki hogy mi a baj azt mondta humán szemcseppet vegyünk neki de az vény köteles mint utóbb megtudtuk. Itt olvastam hogy valaki ezzel a kenőccsel kente a kutyája szemét és jobban lett. De az az igazság hogy én nem merem így alkalmazni mert sose használtam még. Írnátok tapasztalatokat nektek használt e?


2021. aug. 16. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én évek óta használom, ha kell.
2021. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk már ajánlotta az állatorvos.
2021. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
igen, lehet
2021. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidd masik alltatorvoshoz. Egyreszt, nem is biztos, hogy az a baja, masreszt meg az adagolast, idot, stb, nem biztos, hogy ki tudod talalni magadtol.
2021. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Borsavat szorok vizbe es azzal lenosom. A sajat azemem es a kutyaevis meggyogyul. Azonnal. A kozmetikusok is ezt hasznaljak.
2021. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És 9hetes kölyök cicának is jó?
2022. júl. 3. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!