Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki ajándékba szeretne kiskutyát, csak a fajtatiszta divatkutyát fogadja el, ha keveréket ajánlunk föl, meg sem nézi? Sőt, még Ő van megsértve?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ne általánosíts..
2010. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem ebben mi a furcsa? Ha te fenyőt szeretnél a kertbe - és tök mind, hogy ajándékba vagy pénzért, reális a kérés vagy nem stb- akkor fenyőt szeretnél és nem tölgyet. Felszínes? Igen, de bocs emberek vagyunk nem szentek... Ezt magyarázni kell tényleg?
2010. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat..csak elfutotta az agyamat a vér, amikor 60 hirdetésből legalább 40ben ezt olvasom.
2010. aug. 29. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keverd a növényekkel. Azok nem keveredhetnek úgy, mint a kutyák!
2010. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek a külsőségre mennek. Magyarország tényleg nem gyengén le van maradva a nyugati országokhoz képest, mert nálunk egy keverék még mindig a "ronda korcs" kategóriába tartozik és nem tekintik egyenértékűnek a fajtatiszta kutyákkal. Sajnos. Persze, tisztelet a kivételnek.
2010. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg érdekes kérdés... Én szeretem a német juhászt, tehát, ha kutyát szeretnék venni, vagy örökbefogadni akkor nj. Ha menhelyről beszélünk, akkor nehéz kérdés. Ha már nem lesz az én kis drágám, vagy bővíteném a falkánkat, akkor vagy tenyésztőtől vennék nj-t, vagy elmegyeka fajtmentőkhöz, és onnan. Onnan nyílván nem jutok törzskönyves kutyához, és az se biztos, hogy 100%-os német juhász, de a fajtajelleg az megvan.


Hogy szeretnék-e egy labi-terrier keveréket, vagy egyéb mixelt kutyust? Erre nem tudok határozottan nemet mondani.. Kutyabolond vagyok, tehát ha meglátnék egy édes kis keveréket, és beleszeretnék, akkor hazavinném. De, német juhászaim voltak amióta az eszemet tudom, így ismerve a fajtát rgaszkodok hozzá. Én ezért. Én nem lennék megsértve. :) Ha édes kis blökit ajánlanál és beleszertnék vinném:) De ha mutatnál egy árva kis német juhászt, azt tuti elvinném:)

2010. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!