Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi kaját kell adni egy 7...

Mennyi kaját kell adni egy 7 hónapos bordeauxi dognak?

Figyelt kérdés
Csak azért szeretném meg tudni,hogy mi nem e adunk neki sokat vagy keveset.
2010. aug. 29. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Kövér? Akkor sokat kap. Túl sovány? Akkor keveset kap. Lehet azt látni a kutyán. Ez a fajta, nagy, és vaskos, izmos, vagyis ilyennek kell lennie.
2010. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ennyire magamtól is rá jöttem.


Én a mennyiségre(grammra)gondoltam.

2010. aug. 30. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jobb minőségű táppal etetitek, akkor rajta kell hogy legyen adagoló táblázatnak, hány hónapos, felnőttkori testtömeg alapján hogy hány gramm kell neki.

Én a németjuhászomnak 5 hónaposan 500 gramm napi tápot adok a Royal Canin Maxi Juniorból.

Bordeauxi dog is kaphatja a Royal Canin Maxi Juniort-t,szerintem mivel már 7 hónapos,kaphat 600-700 grammot,is de ez úgy is rajta van!

Valamint ha tápok között gondolkodtok: Royal Canin, Acana, Orijen, Taste of the wild, Happy Dog, Dog Chow..ilyeneken gondolkodjatok csak,ezek a jobbak.

2010. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!