Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem lesz baja ha lenyeli a...

Nem lesz baja ha lenyeli a fogát fogváltáskor?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kutyám, tegnap esett ki az első foga, csak azt vettem észre, hogy vérzik picit az innye, és a foga már nem volt a helyén. Nem tudom, hogy lenyelte, vagy leesett valahová. Ha lenyeli lehet baja tőle?

Mi másra kell odafigyelni fogváltáskor?


2010. aug. 29. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Emlékszem amikor az én kutyám volt ebben a korban. Játszottam vele egy ronggyal, hallottunk egy pattanó hangot, pillanatnyi csend, játszottunk tovább. Később találtam meg a fogát a szőnyegen.


Ha lenyeli sem lesz baja tőle.

2010. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az enyém az összeset lenyelte, kivéve azt az egyet, amit az állatorvos szedett ki:)

Én legalábbis soha egyet sem találtam, pedig lakásban van.

2010. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:
Egyetlen fogacskát találtam egyszer a teraszon, akkor is úgy, hogy két kölyök játszott és gondolom beleakadhatott az egyik foga a másik szőrébe. Még egyet a bejárati ajtó rácsának rágása közben tört ki valaki. Az összes többit lenyelték. Szerintem kaja közben maradhat benne az ételben, olyankor nyelik le. Emlékszem, mikor nekem hullott a tejfogam, a lekvároskenyér héjában találtam egyet. :)))
2010. aug. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!