Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kis olasz agárt szeretnék...

Kis olasz agárt szeretnék vásárolni de nem találtam megfelelő magyar kennelt. Hol találhatok jó vérvonalú olasz agár kennelt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik nem felelt meg, és miért nem?
2010. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Gyalogkakukk kennelt ajánlom. Érdeklődj náluk!
2010. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Megint én! :) Az előbb leírt kennelnek nincsen weblapja, ha jól tudom, de ez ne legyen hátrány, nagyon lelkiismeretes tenyésztők. A MEOE-nál érdeklődhetsz a címükről.

Esetleg még nézd meg ezt, bár én inkább az imént mondott kennelt ajánlanám.. :

[link]

2010. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Magyar kennelből szeretnék kiskutyát és nem találtam csak külföldi kenneleket.
2010. aug. 30. 11:52
 5/9 Akiteki ***** válasza:
100%

Egyedül a gyalogkakukk kennel tenyészt kis olasz agarakat nálunk. Hogy Neked mi a jó vérvonal, azt nem tudom, de ha itthon akarsz vásárolni, akkor be kell érned ezzel a vérvonallal. Egyébként nagyon ritkán van náluk kölyök.

[link]

Most látom, hogy épp van kölyök, azt nem tudom hogy mennyire gazdisak már. Nyugodtan hívd fel, Móni nagyon kedves, segítőkész.

2010. aug. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. aug. 31. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
én csak annyit fűznék hozzá hogy tudd mire vállalkozol: a kis olasz rendkívül érzékeny fajta mind testileg mind lelkileg, ezért szinte nem lehet nevelni, a megemelt hangra is érzékeny,rengeteg türelemmel lehet csak kezelni és nagyon ritkán tanulja meg a szobatisztaságot, viszont furcsa mód inkább szokik macskaalomra.
2010. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom de azért nem szokik szobatisztaságra mert nagyon érzékeny a hideg, nedves időjárásra. Egyébként köszi!:)
2010. szept. 12. 16:57
 9/9 anonim ***** válasza:
na ezzel is okosabb lettem.
2010. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!