Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chip szám alapján meg lehet...

Chip szám alapján meg lehet találni egy kutyát még 8 év után is?

Figyelt kérdés
Hosszú történet lesz. 8 éve el kellett hagynom Magyarországot (ekkor voltam 15 éves), és akkor úgy volt, hogy pár hét és ki tudjuk vinni a kutyámat is, ezért panzióba adtuk. Sajnos semmi nem úgy jött össze, ahogy szerettük volna és nem tudtuk kihozni, és fizetni sem tudtuk a panziót (gyakorlatilag hajléktalanok lettünk). A panzió tulajdonosa emailben írta, hogy vagy kifizetjük a kutya szállásolását, vagy elaltattatja az állatorvossal. 8 év alatt nem volt olyan nap, hogy ne jutott volna eszembe a kutyám. Nemrég eszembe jutott, hogy annó elküldtem anyámnak a chipje számát, ésegkeretem Messengerbe a számot. Beírtam a petvet datába a számot, és meglepetten tapasztaltam, hogy él, és múlt év végén kapott oltást. Szeretném megkeresni, hogy legalább tudjam mi van vele, mert azóta is bűntudatom van.
2021. aug. 21. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Hagyd békén.Szerencsétlen kutya szenvedett eleget, ti pedig a pokolban fogtok megrohadni.

Szép napot!

2021. aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért is? Nem tehettem semmit.
2021. aug. 21. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Vedd fel a kapcsolatot a panzió tulajdonosával.
2021. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Vagy menj el ahhoz az állatorvoshoz, aki anno oltotta a kutyátokat. Ő tuti meg tudja mondani, persze, ha akarja.
2021. aug. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Sok sikert kérdező, majd írd meg mi lett, ha szabad kérnem! :DD
2021. aug. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Ez is egy nagyon jó sztori lenne,de ott bukik a dolog,hogy nem ír emailt panziós hanem hív,ha nem ér el akkor pedig menhelyre (!) adja át a kutyát.

Nem altathatja csak így el,nincs az az orvos aki elaltat egy egészséges kutyát csak mert a panzióban hagyták.


Eltelt 8 év.Hagyd békén,ha oltást is kapott tavaly akkor jó helyen van,gazdával.

2021. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!