Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire kell nagyon odafigyelnem?...

Mire kell nagyon odafigyelnem? Anyukámnak lakásban tartott kutyusa van amit és nagyon imádok. Sokat járunk hozzájuk. Viszont most babát várok. A kutyusnak minden oltása megvan 3 havonta féreghajtatva van. Ezek után is szeretnék hozzájuk járni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem kell odafigyelni..Ha a kutya be van oltva, féregtelenítve, tiszta stb. nem lesz semmi.
2010. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi semmi bajod nem lesz tőle. Ha simogatod akkor moss után kezet és ennyi de szerintem ez amúgy is alap dolog.
2010. aug. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kézmosás fontos. Esetleg ha eddig hagytad, hogy megnyalja az arcod akkor azt be kell szüntetni.
2010. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 riita. ***** válasza:
100%

Miért ne járhatnál a baba után is édesanyádhoz??

Mert ott egy kutya??

Mióta megszülettem van kutyám,jó mondjuk nem épp olyan családban nevelkedtem ahol egy fűszállat nem foghattam meg,sőt ha tyúksz-arba ültem vagy nyúltam az se érdekelt senkit..szóval azért kicsit nagyobb odafigyelés lehetett volna de mindegy nem életrajzot kértél.

Ha a kutya oltott,féregtelenitve van,veszetség elleni oltása van és nincsenek gondjai a kisgyerekekkel és tudja,hogy hol a helye a családban akkor a kisgyermeked is mehet nyugodtan.

És ha nagyobb lesz se kell minden állattól elhúzzni,hogy nem szabad megsimogatni,fúj. :)

És a higénia fontos (kézmosás) és a nyalakodást hanyagoljátok!


És gratulálok a babához!Mennyi idősek vagytok már?

2010. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a probléma? Nem is értem, hidd el, sok helyen anyukával együtt él a kutya, és se a kutyának, se a gyereknek semmi baja. Na jó, egy dologra figyelni kell: ha már megvan a baba, ne hagyd őt egyedül a kutyával kettesben soha.
2010. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz a kutyára, hogy ne kapjon el fertőző betegséget a babától.Ugyanis az egészséges kutyától senki nem lesz beteg, viszont a kutya könnyen elkap minden emberi betegséget.

Egyébként a kisbabát soha ne hagyjátok egyedül kutyával, amíg legalább 8-10 éves nem lesz.

A gyerekek ugyanis nem értik a kutyák jelzéseit és abból baj lehet.

2010. aug. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!