Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősebb kutya és kölyök?...

Idősebb kutya és kölyök? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Hoztunk az idősebb kutyánk mellé egy kölyköt. Nem morgott rá, nem kapott oda, viszonylag jól tűri. Azt vettem észre, hogy amint a kicsi megindul a kertben a nagy megy utána és nagyon közel, konkrétan fölé hajolva követi és szaglássza.

Ezt miért csinálja? Jót vagy rosszat jelent?



2021. aug. 24. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Szerintem csak imerkedik vele, nem kell aggódni
2021. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ha szuka akkor az anyai ösztön miatt, ha fim akkor felfedezi barátkozik, vigyáz rá.

Ha a későbbiekben nagyon nyalogatja akkor egyértelmű, hogy az anyai ösztön.


Érdekes egy kölyök kutya nem csak az emberek számára.

2021. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuka, igen. Nem gondoltam volna, hogy anyai ösztön lehet. A kicsit valamennyire kerüli, nem szereti, hogy ugrálós, játékos. Azt hittem inkább feszült és bizalmatlan.
2021. aug. 24. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyai ösztön nem csak egy fajon belül létezik hanem szinte bármi bármiből kiválthatja az anyai ösztönt. Érdekes a természet, célja az, hogy a kölyök felnevelkedhessen.


ha ezt a videót elkezdned nézni az 5:55 m.p.-től akkor megláthatod, hogy milyen érdekességek történnek a világban.


https://www.youtube.com/watch?v=eStXV_TYFFw&t=352s&ab_channe..

2021. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!