Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esetben is keverni kell...

Ilyen esetben is keverni kell a tápot?

Figyelt kérdés
Ha nem márkát váltok, csak ugyanabból a márkából akarok más ízt adni neki. Ugyanúgy keverni kell a régivel eleinte, vagy ebben az esetben azonnal mehet az új íz, amint a régi elfogyott?
2021. aug. 24. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

Taphoz nem tudok hozzaszolni, mert nem hizlalom az allatomat ... az en kutyam rendes etelt eszik. Nem is tudnam keverni, mert a narancsos kacsa nem passzol a marhaporkolthoz amit utana evett es az azutani toltotthus sem passzolna a sorba.


Szoval szerintem egyaltalan nem gond ha kevered a szezont a fazonnal :)

2021. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Kb 5-7 napot írnak, hogy fokozatosan egyre többet adj neki az új tápból. Pl 1. nap pár szemet, 4. nap a fele legyen az új.
2021. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Hiaba a marka ugyanaz, az iz es osszetetel mas, en ilyenkor is keverni szoktam.

Egyebkent nem minden kutyanak art meg a hirtelen tapcsere, de en inkabb biztosra megyek.

2021. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Érdemes keverni,mert összetételben nem mindig ugyan az.De ebben az esetben nem kell olyan hosszú ideig,a legtöbb kutya magát az ízváltást jól viseli.:)
2021. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3 kutyám van, sose kevergettem a tápot, pedig mindig más ízt rendelek. 13 év alatt nem volt probléma.


Léteznek persze érzékeny gyomrú kutyák, azt nem vitatom, hogy rájuk jobban kell figyelni és csak fokozatosan váltani.

2021. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire érzékeny a kutyád, én pl akkor sem keverem, ha azonos márkából kap más ízt, és akkor sem, ha közel azonos összetételűt kap, de más márkát, nem ártott neki még, erre nem érzékeny a gyomra, mentett keverék, ki tudja, mit evett annak idején az utcán.

Én minőségváltásnál keverek, mert ott nagyobb a különbség.

2021. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!